Skocz do zawartości

Wzmacniacz do PYLON DIAMOND 30


Kam2

Recommended Posts

13 minut temu, S!N! napisał:

Fakt jest faktem Ty masz jakiś z tym problem, że pewnie uznajesz jedynie smęty za muzykę i nic więcej, więc o czym tu rozmawiać, rozwiń trochę repertuar, doucz się w dziedzinie muzyki i sobie zdefiniuj czym ona tak naprawdę jest. To,że sobie tam rzępolisz na gitarce nie czyni Ci wyznacznikiem czegokolwiek.

Smety? Wez TY rozwin repertuar muzyczny...

Ja jestem bardzo douczony, slucham niemal wszystkiego, pomijajac DnB i Techno.

A Ty jestes wyznacznikiem czego ? Ze siadasz na subwooferach zeby Cie troche pomizialo bo tylko to Cie kreci ? 

Prosze Cie, Rzuacasz w moja strone takie argumenty, a sam nic nie potrafisz i widocznie sie na niczym za bardzo nie znasz. Zalosne to jest

13 minut temu, S!N! napisał:

Oświecę Cię, nie tylko ja mam z tym problem i nie tylko dla mnie zdecydowana większość kolumn gra miernie i jazgocze i nie ma nic wspólnego z naturalnością.

Nie zgadzam sie z 2. punktem, po prostu masz mocno ograniczony repertuar muzyczny.

13 minut temu, S!N! napisał:

Ale bzdura, Ty wiesz jak każdy muzyk sobie wyobraża dźwięk przez system stereo, wiesz najlepiej xd Jedynie co możesz wiedzieć to jak Ty go widzisz i osoby z Twojego otoczenia i z tymi co masz styczność, chapeau bas jak masz takie zdolności i wypowiadasz się za wszystkich muzyków oraz producentów,faceplant do kwadratu.

No jako muzyk i przebywajac z muyzkami roznych gatunkow mniej wiecej wiem czego oczekuje muzyk od realizacja. 

Jest cos takiego jak teroia muzyki, to ze Ty sie z nia nie zgadzasz, to nei znaczy ze ona jest bledna.

 

Szkoda mi dyskusji dalszej, masz swoje klapki na oczach i twierdzisz ewidentnie ze kazdy, kto ma inne odczucia od Ciebie to jest albo audioswirem, albo idiota ze przeplaca i w ogole to ma uposledzony sluch :)

 

Zycze powodzenia, kup sobie moze takiego boomboxa z JBL w markecie, to chyba Ci sie spodoba bo fajnie bas dudni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lumberjax napisał:

Ja jestem bardzo douczony, slucham niemal wszystkiego, pomijajac DnB i Techno

To chyba jednak nie bardzo skoro twierdzisz, iż muzyka nie jest muzyką, trochę słabizna jak na kogoś kto jednak głębiej obcuje z instrumentami no chyba, że taki muzyk.

 

2 minuty temu, Lumberjax napisał:

A Ty jestes wyznacznikiem czego ? Ze siadasz na subwooferach zeby Cie troche pomizialo bo tylko to Cie kreci ? 

Nie mam takiego tupetu jak Ty, żeby pisać o sobie, że jestem wyznacznikiem i wypowiadać się za wszystkich muzyków, producentów i też nie wiem skąd ten pomysł o subie , a niby jesteś taki inteligetny, a trochę jednak zmyślasz. Oj na wielu rzeczach i dziedzinach się nie znam to akurat fakt i dementuje kolejną bzdurę bo akurat mój repertuar jest bardzo szeroki i to, iż wypowiadam się o gamie jednego gatunku, gdzie kolumny sobie z nim nie radzą to nie znaczy, że obcuje tylko z nim. Proszę nie wymyślać teorii, że kogoś nazwałem idiotą lub że przepłaca lub że ma upośledzony słuch, nigdzie nie użyłem takich zwrotów, nie za bardzo przepadam bajdurzeniem, a z tego co widzę to chyba je lubisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, S!N! napisał:

To chyba jednak nie bardzo skoro twierdzisz, iż muzyka nie jest muzyką, trochę słabizna jak na kogoś kto jednak głębiej obcuje z instrumentami no chyba, że taki muzyk.

Akurat Techno wolę na żywo, DnB męczy, poza tym nie ma gatunku którego bym nie słuchał, przynajmniej od czasu do czasu.

Więc nie rozumiem Twojej wypowiedzi zupełnie.

6 minut temu, S!N! napisał:

Nie mam takiego tupetu jak Ty, żeby pisać o sobie, że jestem wyznacznikiem i wypowiadać się za wszystkich muzyków, producentów i też nie wiem skąd ten pomysł o subie , a niby jesteś taki inteligetny, a trochę jednak zmyślasz. Oj na wielu rzeczach i dziedzinach się nie znam to akurat fakt i dementuje kolejną bzdurę bo akurat mój repertuar jest bardzo szeroki i to, iż wypowiadam się o gamie jednego gatunku, gdzie kolumny sobie z nim nie radzą to nie znaczy, że obcuje tylko z nim.

Nigdzie nie twierdziłem że jestem wyznacznikiem, bronie zdania wielu osób na tym forum których Ty nazywasz Audioświrusami (jak kilka postow temu).

6 minut temu, S!N! napisał:

Proszę nie wymyślać teorii, że kogoś nazwałem idiotą lub że przepłaca lub że ma upośledzony słuch, nigdzie nie użyłem takich zwrotów, nie za bardzo przepadam bajdurzeniem, a z tego co widzę to chyba je lubisz.

A własńie że określasz Audiofilów słowem "Audioświrusy" bo słyszą rzeczy, ktorych Ty ewidentnie nie doswiadczasz, nie ma w tym nic zlego, ale przestan moze okreslac innych slowem "świrusy", też jak to ogolnie zrobiles a nie wytypowales konkretnej osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KraftTo samo co w gatunkach w których gustujesz, muzyka elektroniczna, rap, rmb, dnb i cała gama pochodnych  potrafi powstać na żywych instrumentach :)

@LumberjaxNo jak nie rozumiesz to trudno, ale nie wmawiaj mi kłamstw których nie napisałem ,dodatkowo to, że Twoim zdaniem czegoś nie słyszę co jest kolejną bzdurą to nie znaczy, że dla mnie to brzmi dobrze.

2 godziny temu, Lumberjax napisał:

słucham przez Airpodsy Pro muzykę,

Tak z ciekawości która generacja 1 czy 2? Spotkałeś się z takową sygnaturą na kolumnach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S!N! napisał:

Tak z ciekawości która generacja 1 czy 2? Spotkałeś się z takową sygnaturą na kolumnach?

1. generacje, swoją drogą straszne badziewie, już 2 razy były wymieniane przez szeleszczący dzwiek, 3. raz juz nie wymienia, wiec "zyje" z tym na razie.

Graja ladnie, zdecydowanie lepiej niz kablowki Appla, ale to tez nic trudnego, aczkolwiek bez emocji z troche podbitym basem i troche za "ciepla" sygnatura dzwieku jak dla mnie. 

Podobnie na pierwszych odsluchach graly Pylon Diamond na zmaku NAIM, nie ze bylo cos zle w tym dzwieku, ale nie zrobilo na mnie wiekszego wrazenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lumberjax 2 generacja gra już inaczej i trochę poprawili, mi bardzo siadła sygnatura kablówek, ale tych pierwszych, które były wcześniej dołączane w gratisie z iPhonem i z nim jakoś przyjemnie słuchało się muzyki, a który dokładnie naim?Osobiście czaiłem się na supernaita 3 i chciałem wypożyczyć tylko kurde cena dość duza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...