Skocz do zawartości

Tania listwa zasilająca


Bautek

Recommended Posts

Cześć, 

Nie wiem czy był już tu ten tmat czy nie, ale prosiłbym o małą poradę:

Która z poniższych listw będzie lepsza, czy w tym przedziale cenowym nie ma to znaczenia ? 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/kable-do-komputera/listwy-i-filtry-zasilajace/listwa-acar-504wf-1-5-m-czarny

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/akcesoria-rtv/pozostale-akcesoria-rtv/taga-harmony-pf-500-filtr-zaslania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, majkel74 napisał:

Taga to solidna listwa, zbierająca raczej pozytywne opinie, natomiast ta druga wyglada na taką typową przysłowiową listwę z MM, spójrz na przewód itd. 
Przy Tadze nic nie piszą o kablu sieciowym, sprawdź czy jest w komplecie.

Z tego co pamiętam to powinna mieć, Acary te nowe to jakoś za trwałe nie są. To wezmę Tagę i sprawdzę. 

 

Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem pod swój system używana listwę Sonus Oliva z filtrem Schaffnera. Muszę powiedzieć że nigdy nie miałem żadnych tego typu "wynalazków" ale różnica w dźwięku jest i to znaczna. Wszystko jest jakby bardziej klarowne. Wpiąłem w nią DAC i streamer. Ale największa różnica jest w jakości obrazu. Nie spodziewałem się że obraz się polepszy. Ciężko to opisać ale jakby zyskał wyższą rozdzielczość. Na początku też chciałem kupić Tagę. Czasem warto poszperać po portalach przed zakupem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Artur Charicki napisał:

Ja ostatnio kupiłem pod swój system używana listwę Sonus Oliva z filtrem Schaffnera. Muszę powiedzieć że nigdy nie miałem żadnych tego typu "wynalazków" ale różnica w dźwięku jest i to znaczna. Wszystko jest jakby bardziej klarowne.

Bardziej klarowne w porównaniu z poprzednią listwą (jaką?) czy w porównaniu z brakiem listwy? Pytam, bo ja z kolei ostatnio zrezygnowałem z listwy w ogóle (miałem Audioquesta Niagarę 1200) - i wszystko wpinam wprost do ściany. Wcześniej miałem wpięty do ściany tylko wzmacniacz, teraz to samo zrobiłem z dakiem i transportem CD. Dźwięk jest inny, ale nie powiedziałbym, że gorszy. Bardziej surowy, ale jednocześnie mam wrażenie, że szybkość i dynamika na tym zyskały. No i na podłodze mniej o jeden klamot i jeden kabel zasilający. :)

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...