Skocz do zawartości

Monitory budżet 5-6k para pod PM 7000N


Recommended Posts

Hej.

Zmiany znowu.

Mała zmiana miejsca 

Szukam monitorów koniecznie muszą być białe do wyboru 

Budżet 5-6 k za parę.

Pomieszczenie 18m²  lekko otwarte.

Będą stały ma komodzie RTV  nie będzie suba więc dobrze by trochę miały niskich częstotliwości.

W czym wybierać by się dobrze zgrało z  tym Marantzem.

Nie robię imprez słucham raczej nie za głośno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest od piernika fajnych monitorów w tej cenie. Musisz pochodzić, posłuchać, potestować, żeby dojść do tego, który będzie najlepszy dla Ciebie i Twojego pomieszczenia. 

Możesz zacząć odsłuchy od KEF LS50 Meta, Bowersów 707 S3, Sonus Faber Lumina 2, Usher S520, Dynaudio Emit 20...

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kraft napisał:

No to KEF LS50 Meta i Bowers 707 S3. Odsłuchasz je w Top Hifi. Mogą Ci tam dodatkowo podłączyć Elac Carina. Tylko lepiej kup wysyłkowo. Będziesz miał 14 dni na testy i ewentualne odesłanie. 

Ale wysyłkowo nie da pewnie rady kupić kilku par. Lepiej (przynajmniej na początek) pojechać do nich do sklepów i posprawdzać. Jest tyle lokalizacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, radek-trojek napisał:

Będą stały ma komodzie RTV 

Szkoda. Z jednej strony konkretny rozmiar pokoju, więc aż się prosi o monitory "słusznych rozmiarów". Z drugiej - mało które zagrają sensownie blisko tylnej ściany. Z większych to nie wiem czy jakiekolwiek. Nie dasz rady wygospodarować trochę miejsca na standy i odsunięcie ich od ścian o przynajmniej 30 cm (lepiej więcej)?

Jaka jest głębokość komody i jej odległość od ściany za nią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rafał S napisał:

Szkoda. Z jednej strony konkretny rozmiar pokoju, więc aż się prosi o monitory "słusznych rozmiarów". Z drugiej - mało które zagrają sensownie blisko tylnej ściany. Z większych to nie wiem czy jakiekolwiek. Nie dasz rady wygospodarować trochę miejsca na standy i odsunięcie ich od ścian o przynajmniej 30 cm (lepiej więcej)?

Jaka jest głębokość komody i jej odległość od ściany za nią?

Może wygospdaruję miejsce na standy ale docelowo miały stać na komodzie ale od ściany będą te 20-30cm nawet jak będą stały na komodzie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Na tym metrażu i pod te wymagania moim zdaniem warto byłoby sprawdzić Buchardty P300 oraz KEF R3 Meta :) Buchardt jest tu cieplejszy, ale z fajnym detalem i świetną sceną. KEFy są bardziej naturalne w brzmieniu. Posłuchałbym również Monitor Audio Silver 100, Audiovectorów QR1, a także Fyne F500 SP :) W razie czego zapraszam do kontaktu i na odsłuch ;) 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2024 o 14:17, radek-trojek napisał:

Hej.

Zmiany znowu.

Mała zmiana miejsca 

Szukam monitorów koniecznie muszą być białe do wyboru 

Budżet 5-6 k za parę.

Pomieszczenie 18m²  lekko otwarte.

Będą stały ma komodzie RTV  nie będzie suba więc dobrze by trochę miały niskich częstotliwości.

W czym wybierać by się dobrze zgrało z  tym Marantzem.

Nie robię imprez słucham raczej nie za głośno.

Witam. Ja mam pm7000n i gra on z Magnat Signature 503-dla mnie brzmi to świetnie. Sproboj wyższy model 703 białe,-cena ok3700 lub 903 - cena ok. 4300.Wyglad i wykonanie jest obłędne - nie są to popularne głośniki, ale są b. dobre

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupi

Przed chwilą, Plaku napisał:

Witam. Ja mam pm7000n i gra on z Magnat Signature 503-dla mnie brzmi to świetnie. Sproboj wyższy model 703 białe,-cena ok3700 lub 903 - cena ok. 4300.Wyglad i wykonanie jest obłędne - nie są to popularne głośniki, ale są b. dobre

Kupione już MA Gold 100 nie szukam już więcej. Mi styknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...