Skocz do zawartości

Wzmacniacz do 17 tysięcy. Rega Aethos czy Atoll IN300???


kabanos505

Recommended Posts

1 minutę temu, Gargan napisał:

Ale wyobraź sobie na tym metalowe rify 😁

Nic nie muszę sobie wyobrażać. Miałem, posłuchałem i podziękowałem. Rozjaśniony bardziej jak Trigon Exxceed. Bardzo trzeba uważać przy doborze głośników i lubić takie zniekształcenia. Znane mi głośniki PMC, Audiovector a nawet moje ATC odpadają od razu. Z Focalem raczej nie będzie inaczej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chmarski Tomek, ale to chyba nie tak. Jeśli płyta z metalem jest dobrze nagrana, to ciepło, o którym piszesz, będzie już na niej zapisane. I system nie musi go kreować, tylko oddać 1:1. No chyba, że jest źle nagrana - wtedy rzeczywiście przydałoby się, żeby wzmacniacz od siebie dodał to, co "autor chciał powiedzieć", a realizator zgubił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Rafał S napisał:

@Chmarski Tomek, ale to chyba nie tak. Jeśli płyta z metalem jest dobrze nagrana, to ciepło, o którym piszesz, będzie już na niej zapisane. I system nie musi go kreować, tylko oddać 1:1. No chyba, że jest źle nagrana - wtedy rzeczywiście przydałoby się, żeby wzmacniacz od siebie dodał to, co "autor chciał powiedzieć", a realizator zgubił.

Dlatego dobrze zrealizowany metal u mnie gra bardzo dobrze. Dzisiaj u mnie leci Soen z pyty Imperial i niczego mu nie brakuje :) 

Jednak kolega do Quadrali Platinum+ Nine chciał Auruma A9, i jak podesłał mi kawałki, których słucha, to jednak przekonywałem do go Unico Due. 

Problemem są te nieszczęsne realizacje. Jak są słabe, to wzmacniacz od razu to pokaże. Dlatego koledze tu nie pisałem by wziął na odsłuch Aurum A8 z Na temat Audio, bo on obnaży wszystkie wady nagrań bardziej niż Aurum A9. A9 już i tak jest bezlitosne pod tym względem.

Edytowano przez Chmarski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...