Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 701 tematów w tym forum

  1. Jbl 9.1 soundbar

    • 8 odpowiedzi
    • 6k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 5,7k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 684 wyświetleń
  2. Klipsch

    • 3 odpowiedzi
    • 793 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 9,6k wyświetleń
  3. kino do 3000

    • 2 odpowiedzi
    • 731 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 953 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 4,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 589 wyświetleń
    • 23 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 971 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 392 wyświetleń
  4. Problem z Tidal na Onkyo TX-NR 656

    • 20 odpowiedzi
    • 7,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 806 wyświetleń
  5. Kino domowe +/-3000 (2021)

    • 3 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 64 odpowiedzi
    • 10k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 489 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 702 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • To jest bardzo dobra droga kolego. Mamy w Polsce wybitnych konstruktorów zestawów głośnikowych. Ja tą drogą poszedłem gdyż dostaje dużo więcej za podobne pieniądze niż w ,,salonie audio,,  przerzuciłem mnóstwo sprzętu z lat od 2000 w górę głównie zestawów głośnikowych i już miałem serdecznie dość a dalej nie miałem efektu mojego dobrego kolegi grającego na perkusji. Beymy od Dawida z Rybnika czy aktualne BMS od Pawła Rzepczyńskiego to zestawy zawstydzające wiele popularnych marek a jakością wykonania czy projektem wizualnym biją je w całości.  Marketing robi swoje oraz pewne nie czyste działania podparte mitologią.  Wystawiłem moje beymy za śmieszne pieniądze za to co oferują a i tak większość ludzi woli kupić najtańsze focale czy inne pierdolety. Oczywiście wszystko się zmienia kiedy ktoś ich posłucha ale do tego długa droga. No i niestety ja na raty nie sprzedam.
    • Na pewno masz gust i jakiś design w głowie. Kolorystyka itp Jeśli chciałbyś kolumny unikatowe, namawiam do kontaktu z jednym z wielu konstruktorów kolumn. Nie wiesz który, pomogę.  Najważniejsze, to „dobre” zdjecie. Pomogę. A brzmienie. Będzie takie jakie lubisz. Przyjemne.
    • Fajnie zobaczyć, że nie tylko ja poszedłem drogą nie marketowo salonowych zestawów. Ta akustyka to kapryśna ale do dogadania osobistość.  Próbowałeś dsp z kalibracją pomieszczenia?    Jakę są tam zastosowane głośniki? Wyglądają jak scany
    • A i jeszcze jedno pytanie, czy do tego marantza będą pasować kolumny Monitor Audio Silver rx6, budżet 2000-2500 tys. Chciałbym je też wykorzystać do kina
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...