Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 583 tematów w tym forum

  1. Surround z TV

    • 5 odpowiedzi
    • 4,3k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 5,7k wyświetleń
  2. Strata 2 z 7.1

    • 7 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  3. stereo vs kino domowe 1 2

    • 34 odpowiedzi
    • 12,2k wyświetleń
  4. jaki amplutuner?

    • 3 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  5. Nowe amplitunery Yamahy

    • 8 odpowiedzi
    • 4,4k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 7,5k wyświetleń
  6. Gdzie ustawić surroundy? :)

    • 5 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
  7. Jakość nagrywarki

    • 2 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
  8. DVD do Marantza SR5001

    • 4 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
  9. Pierdząca przystawka

    • 6 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń
  10. Dekoder w DVD czy amplitunerze?

    • 2 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  11. 6.1 do Denona 1707

    • 2 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  12. Tani odtwarzacz uniwersalny

    • 1 odpowiedź
    • 2,3k wyświetleń
  13. Rejestrator DVD

    • 8 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
  14. Czy gotowce mogą grać?

    • 4 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  15. HDMI na DVI-D

    • 4 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,6k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • To może poszukaj RZ70, ponegocjuj, skoro chcesz iść w górę. Dirac to wlasciwie najlepszy system korekcji dostepny w popularnych amplitunerach. 
    • Witam, Rozpoczynam zmianę KD w docelowym systemie 5.2.2.  Kolumny obecnie to Pylon Audio Pearl 27 ale planuje kupić Diamond 30  (Głośniki z Pylon Audio bardzo mi odpowiadają i D30 u kolegi mnie urzekły)  Chciałem kupić Onkyo  Rz-50 z uwagi na złącza hdmi 2.1 (głównie pod konsole ps5) i ustawienia poprzez Diraca  Teraz znalazłem informacje że Onkyo Rz840 mimo że starsze jest i mocniejsze i zagra lepiej niż wcześniej wymieniony ale hdmi ma 2.0 i nie ma Diraca. O ile konsole podepnę pod Tv bezpośrednio żeby mieć wszelkie bajery związane z 120 hz i inne które oferuje sony to czy ten Dirac jest tego warty. nie jestem pożeraczem treści na Blueray a raczej Netflix Disney PLEX, muzy słucham na Spotify albo Tidal z lenistwa bo płyty się kurza . A RZ840 jest jednak tańszy pomimo że RZ50 jest ostatnio za lekko ponad 6000  TV/PS5/Film/Muzyka miej wiecej po równo . (może kiedyś zdecyduje sie na końcówkę tylko do stereo ), pomieszczenie 48 mk Ważne aby można było szybko przeskakiwać pomiędzy źródłami, a apka działała w miarę dobrze ( ale ja chyba znam bo jest taka jak w pionieer)  a także  był multiroom  Z tyłu głowy mam jest jeszcze Arcama AVR 11, ale w częściowym  zakupie ratalnym,   ma świetne opinie to też zupełnie inna półka ale czytam że bardzo wolno działa a apka internetowa nie działa a także nie wiem czy ma multiroom. I nie wiem czy do tak małego zestawu z planowanym D30 warto go brać  Amplituner zmieniam średnio co 10 lat wiec dobrze aby dał rade ze mną na dłużej  Proszę o opinie 
    • Zapewne potrafi Dzięki Panowie! Już postanowiłem zakupić Arcama 11 od Q21
    • @Piotr Sonido Linia Dźwięku ma Spendora, pm8006 nie wiem czy nie będzie zbyt jasny dla mnie, no i muszę to jakoś spiąć w budżecie. Bardziej bym spróbował pm7000n tylko czy nie odczuję pogorszenia stereofonii względem m2si ? Menuety przelotowe z dziesiątkami rys, zapewniam Ciebie że krzywda się im u mnie nie stanie, sprzęt traktuję z najwyższym szacukiem, nie mam zamiaru dołożyć kolejnych rys.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...