Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 679 tematów w tym forum

    • 51 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  1. YAMAHA AX-892 dobór kolumn

    • 2 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  2. Denon PMA 520 i PURE

    • 8 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  3. TECHNICS SA-EX120

    • 3 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  4. Używane kolumny do 1500zł

    • 12 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  5. Coś nowego do salonu 1 2

    • 30 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  6. Odtwarzacz CD czy DVD

    • 3 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  7. Dobór głośników 1 2 3

    • 72 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  8. Yamaha R-N602 czy NAD C338

    • 8 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 32 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 3,1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  9. Kolumny do Yamaha R-N602

    • 7 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Dokładnie to powiedział Podejrzewam ,że bardzo podobnie mam w Atoll IN100SE ,ale nie mam żadnych dowodów na poparcie tego. No nie jest. Ma też problem z "Load Dependency" . Po prostu po ostatniej zmianie z Yamaha r-s700 na Wiim Amp zastanawiam się na ile to jest istotne przy słuchaniu w pokoju 4x4, typowo wydajnych kolumnach i głośności maks 80 dB.
    • Masz tak prostą sprawę do sprawdzenia że aż się włączę do dyskusji. Masz tesi i chcesz wzmacniacz Rotela. Jedziesz na wycieczkę do salonu audio (top hifi akurat ma je zawsze w pokojach odsłuchowych) i słuchasz. Najpierw z A11 potem z A14 dla porównania i masz odpowiedź. Dla pewności wziąłbym yamahe pod pachę i podpiął z innymi kolumnami co radzą forumowicze, którzy wskażą Ci kierunek poszukiwań ale decyzji za Ciebie nie podejmą. Przekonasz się jakiej klasy sprzęt masz i jak gra coś w co chcesz zainwestować.  Ty kupujesz dla siebie i Tobie ma się spodobać zmiana. Niestety zza biurka wiele nie osiągniesz
    • Nie zgadzam się, to nie jest granie dla każdego. Jeśli komuś przeszkadzają krzykliwe dźwięki, to właśnie przy Klipsch zapala się czerwona lampka. Mi nie przeszkadza bo 1. Wymieniłem/zmodyfikowałem zwrotnice, 2. Mam poważnie ogarniętą akustykę, 3. Dirac. Klipsch ma wierne grono zwolenników, ale krytyków i takich co mówią "nigdy więcej" również od groma.
    • Był w stanie rozpoznać odsłuchiwane wzmacniacze w ślepym teście, ponieważ jeden z nich był nieprawidłowo skonstruowany - dodawał 1,5 dB w niskim pasmie i jeszcze trochę w wysokim.   Z zawartych w filmie wykresów widać, że Wiim Amp też nie jest tak do końca prawidłowo skonstruowanym wzmacniaczem. PS Nie zagłębiałem się w jego procedurę testową, ale możliwe, że wspomniana nieprawidłowości objawiają się jedynie przy bardzo wysokich mocach. W normalnym odsłuchu mogą pozostać ukryte.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...