Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 570 tematów w tym forum

    • 2 odpowiedzi
    • 964 wyświetleń
  1. Wybór odtwarzacza CD 1 2

    • 28 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 4,3k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 918 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 13,6k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 7,5k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  2. Pomyłka

    • 0 odpowiedzi
    • 604 wyświetleń
    • 50 odpowiedzi
    • 11,6k wyświetleń
    • 43 odpowiedzi
    • 7k wyświetleń
    • 69 odpowiedzi
    • 13,1k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
  3. Zestaw kolumn stereo

    • 6 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  4. Formaty Audio

    • 7 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  5. Cayin A-88T recenzja

    • 0 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • A z parteru dwa piętra wyżej... tylko pod warunkiem,  że będą miały wystarczająca energię. Podpowiem, że w amplitunerze jest taka gałka która określasz jak głośno system ma grać.   To znajdź salon gdzie maja poprawnie skalibrowane kino. Dobre i dobrze ustawione subwoofery nie dudnią, chyba że tego chce producent filmu. Co więcej... im więcej subwooferow tym mniej dudnienia.  Ja w sumie też a pomimo tego mam 2 subwoofery i te najniższe częstotliwości potrafią nie tylko huknac ale też budować atmosferę napięcia i tym podobne. Urządzenie mogli mieć najlepsze jak mówimy oprzyzwoitych subach a takie nowe można kupić juz za ok 2000 pln to 80% sukcesu to jest ich poprawne ustawienie i skalibrowanie. Najlepiej więcej niż jednej sztuki. Uwaga będzie zaskoczenie. Nie kupuje się dwóch i więcej subow żeby system grał głośniej tylko przede wszystkim lepiej.
    • Chodzi o to, że basy bardzo mocno się rozchodzą- i takie fale gdy rozchodzą się z ostatniego pietra mogą być odczuwalne np. dwa piętra niżej. I może to przeszkadzać, a ja wolę mieć normalne relacje z sąsiadami i mieć święty spokój.  Ponadto, gdy byłem na odsłuchu to "dudnienie" powodowane przez subwoofer bardzo mnie irytowało. Basy z kolumn były dla mnie wystarczające. Ja raczej gram i ogladam filmy relatywnie cicho- bardzo denerwuje mnie głośno puszczony film/gra/muzyka. Oczywiście, może to też być wina złego doboru urządzenia w trakcie odsłuchu
    • Siema wszystkim chciał bym stworzyć w moim studio live room , pokój w którym mógł  bym nagrywać zespół lub wokalistów ,mam  do dyspozycji  18 metrów kwadratowych . W sieci jest wiele źródeł jak zrobić adaptację akustyczną do pokoju odsłuchowego  ,   I pomiary na podstawie dźwięku z monitorów i pierwszych odbić  itp , Czy ktoś mógł by doradzić jak zacząć taką adaptację w pokoju nagrań jak zrobić pomiary , potem jak poradzić sobie z ich odpowiedzią , może istnieją jakieś kalkulatory lub wzory do danych pomieszczeń , będę wdzięczny za każdą podpowiedź lub podesłane źródła , pozdrawiam 
    • Denon DCD 800 nie jest gapless (900 też może nie być - nie sprawdzałem). Dla mnie to również cecha dyskryminująca.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...