Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 597 tematów w tym forum

  1. Moc głośników

    • 6 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,9k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  2. Moc wzmacniacza a moc kolumn

    • 7 odpowiedzi
    • 22,4k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 792 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
  3. Moc:amplituner+kolumny

    • 3 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  4. Mocna, dobra integra

    • 11 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
    • 63 odpowiedzi
    • 13,2k wyświetleń
    • 26 odpowiedzi
    • 7,6k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 283 wyświetleń
  5. mocny bass

    • 9 odpowiedzi
    • 4,7k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
  6. Mocny wzmacniacz do 1000zł

    • 6 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  7. mocny wzmacniacz stereo

    • 3 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
  8. Mod Yamaha R-N602 ;)

    • 15 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
  9. Model większy, czy mniejszy.

    • 14 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Marcin , i tak mi do pięt nie dorastają w drodze sygnału  
    • Witam serdecznie, zacznę od mojej konfiguracji 5.0.2:  Amplituner: Onkyo TX-NR555 Fronty: Jamo Classic 8 Centralny: Quadral TSA 220 TV Mk II Tylne: Jamo E8 SUR Górne ATMOS: Canton MX Zastosowanie: 30% TV (nie używam głośników w TV), 30% treści wielokanałowe (filmy, koncerty i gry z konsoli lub PC), 40% muzyka (źródła: YouTube, Spotify, NAS, gramofon). Rozważam wymianę swoich kolumn Jamo Classic 8, które mam już około 7 lat na coś nowszego, bardziej atrakcyjnego zarówno akustycznie jak i wizualnie. Zależy mi na czystym, szczegółowym i ciepłym dźwięku. Obecnie brakuje mi trochę dołu, nie lubię regulować barwy dźwięku, staram się zawsze używać trybów DIRECT czy PURE AUDIO. Nie używam subwoofera, gdyż odkąd mam podłogówki uznałem to za zbędne, a przy muzyce nie uznaję niczego innego niż 2.0. 1,5 roku temu wymieniłem amplituner, miałem wcześniej Sony STR-DB940QS Jamo grały na nim trochę soczyściej, ale brakowało mi przede wszystkim HDMI ARC z CEC oraz nowszych formatów Dolby. Obserwując rynek wpadły mi w oko, lecz nie miałem okazji posłuchać na żywo: Monitor Audio MR6, Dali Zensor 5, Dali Oberon 5. Mam ograniczenie co do wysokości kolumn, maksymalnie 95 cm ze względu na umiejscowienie telewizora (jest nie do ruszenia). Rozważam zakup nowych lub używanych w budżecie max do 3000 zł. Powierzchnia pokoju to 13,5 m2, w załączniku układ salonu. Czy jakakolwiek zmiana kolumn jest sensowna patrząc na te Jamo co obecnie posiadam ? Z góry dziękuje za dyskusję i porady.
    • Przejrzałem schematy połączeń , w myśl zasady ufaj , ale sprawdzaj. I wiesz co ? Możesz mieć rację   nie ogarniam tej cyfry , chyba za stary jestem na to    
    • Ciekawe co koledzy powiedzą o ostatniej prezentacji szkockiego Linna, podczas Munich 2024 jako źródło używali gramofonu z którego sydnał był przetwarzany do postaci cyfrowej, trafiał do Daca Klimax i ten go dopieszczał?
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...