Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 926 tematów w tym forum

    • 1 odpowiedź
    • 1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,6k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,5k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 950 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 3,7k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 625 wyświetleń
  1. SA-GX130D

    • 1 odpowiedź
    • 1,2k wyświetleń
  2. DENON PMA 320

    • 1 odpowiedź
    • 3,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 823 wyświetleń
  3. DSD -> WAV

    • 1 odpowiedź
    • 875 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 911 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 591 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 366 wyświetleń
  4. Oryginalne czy nie

    • 1 odpowiedź
    • 1,4k wyświetleń
  5. Razer Kraken 7.1 czy Stereo ?

    • 1 odpowiedź
    • 1,2k wyświetleń
  6. Soundbar

    • 1 odpowiedź
    • 1,2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 837 wyświetleń
  7. Jamo S718 czy warto?

    • 1 odpowiedź
    • 1,9k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 644 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 468 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,4k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 384 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 735 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,4k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Nie powiedziałbym. Zależy jaki ten DAC na USB i jaka karta dźwiękowa 😉 U mnie Sound Blaster AE-7 odtwarza równie dobrze co "wieżowy" SACD Arcam 🙂  
    • Sprzedaje tylko w komplecie a ja i tak z tego nie będę korzystał więc wolę to sprzedać niech ktoś ma z tego pożytek a jesli chodzi o kolumny to moja zona by chciala albo białe albo czarne ogladalrm filmy mozna to latwo okleic folią a ze lubię takie wyzwania to chętnie się tego podejmę 
    • Wygląda na to, że problem, który występuje, jest związany z poziomami wyjściowymi podłączanych urządzeń. Różne źródła, takie jak radio i komputer lub smartfon, często mają różną siłę sygnału wyjściowego. Twoje radio prawdopodobnie ma silniejszy lub wzmocniony sygnał wyjściowy w porównaniu z komputerem lub smartfonem, dlatego brzmi głośniej przy niższym ustawieniu głośności. Z drugiej strony gniazdo słuchawkowe w komputerach i smartfonach ma tendencję do dostarczania sygnału o niższym poziomie, dlatego musisz zwiększyć głośność wzmacniacza, aby uzyskać ten sam poziom dźwięku. Jednym z rozwiązań może być użycie dedykowanego przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC) lub przedwzmacniacza między komputerem/smartfonem a wzmacniaczem w celu wzmocnienia sygnału. Alternatywnie, jeśli komputer lub smartfon ma ustawienia dźwięku, sprawdź, czy głośność wyjściowa jest ustawiona na maksimum.
    • Co do surround; kupiłem głośniki które odpowiadają mi geometrią i wyglądem: https://m.sklep.rms.pl/definitive-technology-mythos-gem-kolumny-stereo-surround-2szt Względem reszty zestawu wydają się overkill, ale kupiłem je za 1100 zł w stanie idealnym. Najwyżej jak nie podejdą, to je odsprzedam.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...