Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 878 tematów w tym forum

    • 2 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  1. MA GX200 czy GS60

    • 7 odpowiedzi
    • 4,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 5,9k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  2. Monitory pod NAD C326 BEE

    • 4 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,2k wyświetleń
  3. Kolumny do 700zł

    • 4 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
  4. Stereo do małego salonu 1 2

    • 43 odpowiedzi
    • 20,1k wyświetleń
  5. SONY TA-F550ES .... problem

    • 17 odpowiedzi
    • 11,6k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 7,4k wyświetleń
  6. Tani używany wzmacniacz

    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  7. Stereo do 15m2

    • 8 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  8. Jaki wzmacniacz wybrać?

    • 16 odpowiedzi
    • 7,7k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,5k wyświetleń
  9. Wybór kolumn do 3000 zł

    • 3 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
  10. Sprzęt Audio [1000zł]

    • 3 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 23,9k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Kupiłem nówkę wprost z pudełka. Podłączyłem do kolumn i odtwarzacza dokładnie w ten sam sposób jak wszystkie inne wzmacniacze do tej pory. Po wciśnięciu przycisku "power" poszedł ze wzmacniacza ciągły sygnał o wysokiej mocy na kolumny. Taki głośny pisk było słychać. Trzymałem jeszcze palec na przycisku, więc było szybkie wyłączenie. Sprawdziłem połączenia, zjechałem potencjometrem na minimum, odłączyłem kable od komputera. Po ponownym uruchomieniu najpierw trzask w głośnikach a potem znów pisk. Natychmiastowe wyłącznie. Wzmacniacz w pudełko i zwrot. Miałem kiedyś problem z Creek Evo, bo kiedy był wpięty w tę samą listwę co komputer to brzęczał w kolumnach. Ale to był cichy szum, a nie trzaski i ogłuszający pisk. Tym razem Exposure był wpięty w inne gniazdko elektryczne, które jest na innej gałęzi zasilania od kompa, lodówki czy czego tam jeszcze.  Musiał być uszkodzony już w pudełku 🤷 Mogliby lepiej testować przed pakowaniem, bo kolumny mam dwa razy droższe od tego Exposure 😕
    • Nie wiem, czy byl podobny temat - nie znalazlem go w lupce. Jesli byl, to mozecie wrzucic link i przeniesiemy tam ten temat. Mam od dluzszego czasu wrazenie, ze ludzie kupujacy sprzet audio (nie tylko, ale to forum audio) maja gleboko gdzies sprzedajacych. Od razu powiem, ze patrze z obu perspektyw - jestem i sprzedajacym, i kupujacym.  Dla konsumenta raj - kupujesz, dostajesz paczke i testujesz 14 dni, kolejne 14 dni masz na najczesciej darmowy zwrot. +/- miesiac darmowego uzytkowania sprzetu. Jedyny minus, to zamrozona kasa. Nie interesuje Cie praca wlozona w spakowanie paczki, wysylka. Nie interesuje Cie, ze wszystko co zwrocisz, to trzeba sprawdzic, wyczyscic, przepakowac i wystawic jako outlet. Dla sprzedawcy dramat - dostaje sprzet ze zwrotu, bez podania przyczyny. Najczesciej taki, ktory nie nadaje sie do ponownej sprzedazy, bo worki porozrywane, albo ich brak, sprzet porysowany itd, sami wiecie. W Polsce nieduzo jest firm/salonow, ktore moga sobie pozwolic na puszczanie potem takich produktow w cenie zakupu. Wiadomo, ma sie jakies wersje domo na wypozyczenie, ale jesli ktos kupuje na www, czy allegro, to wysylasz nowe. Chetnie zobaczylbym opinie np. @Q21, czy @Top Hi-Fi & Video Design, w jakiej skali mierza sie ze zwrotami. Chcialbym, w tym temacie posluchac tez Waszych historii - na przyklad co robia sprzedawcy, jak Was potraktowali, jakie byly problemy, no rozne takie. Oczywiscie sprzedawcow, z historiami o klientach, takze chetnie poslucham    
    • Gargan, do lamp i wielu innych kwestii w życiu trzeba dojrzeć, i nie chodzi o metrykę. Bardziej o dojrzałość mentalną. Ludzie dojrzali mentalnie nie wchodzą do obcych im wątków tylko po to, by trolować. Zrozumiesz, o ile kiedyś dojrzejesz. Bo na razie zachowujesz się (bulgoczesz) niczym pryszczaty nastolatek w fazie buntu. I tak trzeba Cię traktować.
    • Dzień dobry wszystkim   Kupiłem właśnie zestaw Meze 99 Classics + iFi Zen Can. Muzyka której słucham to głównie rock i metal. Źródłem dźwięku w moim przypadku będzie głównie telefon - Spotify oraz Tidal.  Posiadam Samsunga S24, i nie mam w nim gniazda sluchawkowego, wiec pozostaje mi zakup kabla Usb-C na 2xRCA - czy takie rozwiązanie zda egzamin ? Czy lepiej będzie kupić przejściówkę z USB-C na jack ( Wbudowany DAC ? ) I dopiero wtedy jack na 2xRCA do wzmacniacza ?    Pytanie pewnie z tych najgłupszych, ale dopiero zaczynam swoją przygodę w świecie audio i wolę zapytać.   Pozdrawiam i życzę spokojnego weekendu.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...