Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 876 tematów w tym forum

    • 18 odpowiedzi
    • 6,6k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 6,2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
  1. Wzmacniacze stereo Koda

    • 0 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  2. kolumny T+A pp120

    • 0 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,7k wyświetleń
  3. Cerwin vega ve-12f

    • 0 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,8k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 4,3k wyświetleń
  4. Zestaw do ok 1500zł

    • 5 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  5. Harman Kardon HK990

    • 0 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
  6. Odtwarzacz CD

    • 9 odpowiedzi
    • 4,5k wyświetleń
  7. Wybór kolumn hi-fi

    • 0 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 38 odpowiedzi
    • 16,7k wyświetleń
  8. Wybór wzmacniacza

    • 14 odpowiedzi
    • 6,3k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 9,6k wyświetleń
  9. Audiomeca damnation

    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
  10. wzmacniacz

    • 0 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 16,6k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,9k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Cześć Ogółem HDMI nie jest aż tak konieczne, bo dźwięk spokojnie przejdzie z pomocą optyka. Nie będziesz miał sterowania głośnością, czy automatycznego włączania.  Pearle 27 ogółem moim zdaniem są fajnym rozwiązaniem na ten metraż. Dobre, naturalne granie z fajnym detalem. Opale to nieco większa V-ka, też ciekawe rozwiązanie.  Ze wzmacniaczy w tym budżecie rozważyłbym Denona PMA-900HNE, Audiolaba 6000A Play. W bardzo fajnej cenie mamy też Advance Paris Playstream A1, który ma HDMI ARC  To opcje grające lepiej, dokładniej od rozważanego przez Ciebie Marantza, czy DRA-900H.  Zapraszam też do obejrzenia filmu, gdzie prezentujemy kilka ciekawych zestawów. Odsłuch również na pewno wiele Ci wyklaruje, zachęcam do kontaktu i umówienia się na takowy:)    
    • Aktualizacja. Jednak zedycowałem się na DACa od Nuprime, ale na wersje 9 SE. Udało mi się kupić online, po bardzo okazyjnej cenie w szwedzkim sklepie audio. Jak dojdzie, to przetestuje go dokładnie jako sam DAC, i jako DAC/przedwzmacniacz. Zobaczymy jak to zagra z Regą:). Jak będzie ok to super, a jak nie to może wymienie Rege na samą końcówkę mocy.
    • Nie no oczywiście. Pełna zgoda. Piszę bardziej o AVR5/11.
    • Arcam nie jedno ma brzmienie.  FMJ A29 grał dość zwinnie i jasno.  SA30 jest przygaszony, mniej dynamiczny i gra w ciemniejszej tonacji. Po korekcie Dirac to już całkiem muł, bez wysokich tonów. SA20 przypomina A29... albo Lyngdorf TDAI-3400.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...