Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Sam jestem zaskoczony co mi dzisiaj gra. Nigdy bym siebie o to nie podejrzewał, ale fakt jest faktem. Od dwóch godzin twórczość tego pana:
  3. A co z poniższym? "IR input and remote learning capability – Control it with the optional Bluesound RC1 Remote Controller."
  4. Wybór między streamingiem, CD, a winylem został dokonany. Nie mam procesora w głowie, i usłyszałem to. Bardzo mnie to cieszy! "But Seriously" - Phil Collins. I już jest kolejka do odsłuchania "oldskulowych" klimatów (niestety sporo poginęło)
  5. Wyłącznie przez aplikację. Sami mówicie, tu na forum, że wygląd to jedno, a granie to drugie, prawda :)?
  6. No czytając ten wątek też o tym pomyślałem. Takie pytanie z gatunku oczywistych - sprawdzałeś nacisk na wadze? I drugie z tego gatunku- czy ramie bez oporów chodzi w całym zakresie swojej pracy?
  7. Jak zamontujesz to wstaw fotkę, bo do takiego samego zestawu szukam głośników atmos
  8. Today
  9. Dobra wiem już. Streaming z Tidal zwyczajnie jest słaby. Przesłałem przez WiFi do Wiim amp z telefonu dwa pliki Flac. Jakość i głośność dźwięku zupełnie inna. Różnica jest diametralna
  10. Ten gramofon to z nowej produkcji? Niestety Technics trochę namieszał wprowadzając nowe gramofony ze starą numeracją🙄
  11. Nic mu się Piotrkowi nie pomyliło. No chyba, że sygnaturka nieaktualna.
  12. Dosyć młoda klasyka w najnowszej wersji. Płyty jednostronne. Druga strona to grafika. Różni się dość poważnie od tradycyjnych "picture disk".
  13. Widzę, że Ci się mylą jakieś fakty. Nieważne. Pozdrawiam.
  14. Mam do sprzedaży używanego Audiolaba M-DAC+. Byłem drugi właścicielem. Nosi znamiona używania, ale gra bez żadnych problemów. Teraz kupiłem Musical Fidelity M6X DAC.
  15. Mnie sie wydaje , ze te 700ki tez to pomieszczenie powinny spokojnie naglosnic. Moj pokoj goscinny z kuchnia to okolo 40 m. Mam takie malutke glosniczki z kina domowego i sub. Niewiele trzeba podkrecac, by bylo za glosno a tutaj mowimy o pelnowymiarowych kolumnach. Jesli mozesz to przetestuj .
  16. Witam Miałem podobny dylemat. Sprzęt dobierałem do pokoju 27m2 w bloku więc niezbyt głośno. Wybrałem Denona N12 i oto moja ocena. Plastikowa obudowa / wymieniłem z Kruger&Matz km 1908 lampowy wzmacniacz aluminiowa obudowa jakość o wiele lepsza/ jednak z funkcjami które zdecydowały o jej zakupie. Dołączone kolumienki / plastik/ słabej jakości - od razu trzeba pomyśleć o subwooferze. Zestaw zaczął żyć po podmianie kolumienek z K@M. Ogólnie jestam zadowolony z Denona - na rynku małych wież jest posucha w cenie 3tys nie ma co wybrać a Denon ma możliwość podpięcia subwooffera co podwyższa w sposób nieoceniony jakość dźwięku.
  17. Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze jedno pytanie bo w moim przypadku przy wykańczaniu domu bardzo ważna jest każda przysłowiowa złotówka :-). mogę pozwolić sobie na aurora 1000 i cxa60 albo aurora 700 i cxa80. Co będzie lepszym rozwiązaniem?? Nie mam zamiaru robić dyskoteki i może 700 z lepszym wzmacniaczem będzie bardziej trafnym zakupem. Miłego dnia dla wszystkich odwiedzających post oraz całe forum.
  18. Obecnie podpięte Tannoye. Wiim amp tylko stream. Kable głośnikowe mam takie : https://allegro.pl/oferta/polski-kabel-przewod-glosnikowy-miedz-2x2-5-ofc-6734382823.
  19. Ja mieszkam w Białobrzegach i w Radomiu bywam 3x w tyg. Z głośnikowych mam supre classic albo oelbacha. Napisz czym masz połączone teraz i czy używasz interkonektu rca czy masz tylko cyfrowe ze źródła do wzmacniacza.
  20. Cześć! Chciałbym się poradzić, z racji iż kupiłem projektor obecnie jestem na etapie nagłośnienia do kina domowego i sprawa wygląda następująco, posiadam obecnie do odsłuchu muzyki kolumny MONITOR AUDIO SILVER RX6 które grają na DENONIE PMA 1500 R i chciałbym dokupić amplituner YMAHĘ RX-X475 i teraz nie wiem co mam robić, czy przepiąć do niej posiadane głośniki i dołożyć do nich MITOR AUDIO BRONZE CENTRE + MONITOR AUDIO BRONZE FX a później z czasem jeszcze dołożyć jakiś subwoofer czy kupić do kina całkowicie oddzielny zestaw KEF HTS3001SE + HTB2. Co da lepszy efekt kinowy ? Dodam jeszcze że salon około 40 m2.
  21. Kupilem Pylon Audio Diamond 28mkII i bas się znalazł. 20240402_202214.heic
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...