Skocz do zawartości

Recommended Posts

Napisano
1 godzinę temu, Mikelas76 napisał:

Scinalbym tylko te dwie gorki i na tym zakonczyl korekcje, aby za duzo nie ingerowac. 

Screenshot_20251124_093631_com.android.chrome_edit_709839447218765.jpg

Jeśli podpowiesz jakim narzędziem można to "cięcie" zrobić, i nie będzie to zbyt duży wydatek patrzac na mój system, chętnie spróbuję. No i generalnie czy DSP jest w stanie dokonać takiej korekty? 

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, KrólKiczu napisał:

Jeśli podpowiesz jakim narzędziem można to "cięcie" zrobić, i nie będzie to zbyt duży wydatek patrzac na mój system, chętnie spróbuję. No i generalnie czy DSP jest w stanie dokonać takiej korekty? 

Zdaje sie ze nowy blusound ma wszyte dsp co? To chyba najbardziej optymalna opcja. Wolalbym to niz kolejny element wpinac obok streamera. 

To jest raczej banalna sprawa. Obcinasz tylko dwie gorki, chyba ze chcesz calosc poprawic. Ale. ja jestem ptzeciwnikiem korygowania calego pasma. A zasypywanie dolkow poprzez dsp dla mnie to herezja. Ale wiem ze tu sie to praktykuje. 

Edytowano przez Mikelas76
Napisano

Raz miałem DSP, pożyczone od kogoś z forum (zdaje się, że od koleżanki Joanny ale ręki sobie nie dam uciąć). Wtedy niestety nie potrafiłem go obsłużyć a i kolumny miałem zupełnie inne. 

Nowego bluesounda, ten najwyższy model, ma mój kolega z Lublina. Przy kolejnej wizycie rzucę okiem na to urządzenie. Niestety, jak na mój tor, dość droga zabawka. Czy niższe modele potrafią korygować "górki" jak u mnie? Jeśli ktoś zna odpowiedź, niech podpowie 🙂

Napisano

A korzystał ktoś z Was może z mikrofonu Eversolo EM-01? Jest teraz do kupienia w fajnej cenie. Zastanawiam się czy go nie sprawdzić. Czytałem, że podobno zdarzały się problemy z pobieraniem plików kalibracyjnych ze strony producenta.

6 minut temu, KrólKiczu napisał:

Czy niższe modele potrafią korygować "górki" jak u mnie?

Twój Node 2i z tego co pamiętam posiada tylko prostą regulację „tone controls” w aplikacji - bass/treble.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...