Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Roman odnośnie zachowań ludzkich szczególnie w sieci ten trend zaczął się jakieś 5-6 lat temu tak ostrzej, a przez Covid poszło już całkiem, ale chyba cel tych wyżej został osiągnięty. Nad skaczącymi sobie do gardeł ludźmi łatwiej zapanować, łatwiej nimi kierować i im kity wciskać. Wszyscy to wiemy ale płyniemy z nurtem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi oto ze jak powyzej Adi777 napisal ze dla okreslenia jakiego sie brzmienia szuka moga pomoc pomiary.

Dla mnie by znalezsc swoj rodzaj brzmienia nie trzeba niczego mierzyc tylko posluchac kilku zestawow kolumn i tyle.

To tak naprawde nie jest raczej takie skomplikowane jak mozna by z calego forum wywnioskowac.

Do sklepu jednego .drugiego i trzeciego, posluchac kilku kolumn i jak sie ma szczescie mozliwe ze pomiedzy tmi zestawami bedzie to co sie nam podoba - jesli nie no coz poszukiwania trwaja dalej.

 

Ja moje Diamondy 25 kupilem jako pierwsze kolumny z prawdziwego zdarzenia w zyciu i mialem szczescie bo mi take brzmienie odpowiada. Nie wszyscy jednak tak szybko to znajduja a pozniej i tak szukamy dalej bo po pewnym czasie pojawia sie w glowie pytanie - a moze jest cos lepszego ?

I od nowa 🤣 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adi777 napisał:

No tak, zapomniałem, że jak na YouTube, to nie ma żadnej wartości.

 

Wartość by miało, gdyby to było Twoje.

Ale wszędzie jesteś już z tego znany, że wyjeżdżasz z pomiarami i innymi takimi, co kto napisał, co kto pokazał. Bo sam własnej wiedzy i doświadczenia nie masz. 

Już na AS kilku dawało Ci do zrozumienia, m.in. nielubiany tak przez Was sly30.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Artur Brol napisał:

Dla mnie by znalezsc swoj rodzaj brzmienia nie trzeba niczego mierzyc tylko posluchac kilku zestawow kolumn i tyle.

To tak naprawde nie jest raczej takie skomplikowane jak mozna by z calego forum wywnioskowac.

Do sklepu jednego .drugiego i trzeciego, posluchac kilku kolumn i jak sie ma szczescie mozliwe ze pomiedzy tmi zestawami bedzie to co sie nam podoba - jesli nie no coz poszukiwania trwaja dalej.

Można? No można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Arko55 napisał:

Ciekawe jak by zrobić statystykę ile obecnie piszących osób na forum jest tak zadowolonych z swojego dźwięku że nie myśli nad żadnymi zmianami w torze audio żeby dalej coś poprawiać bo coś w barwie ich irytuję, bo czasem mam wrażenie że to pętla bez końca heh 

To prawda, często w takich poszukiwaniach łatwo zatoczyć koło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Arko55 napisał:

Ciekawe jak by zrobić statystykę ile obecnie piszących osób na forum jest tak zadowolonych z swojego dźwięku że nie myśli nad żadnymi zmianami w torze audio żeby dalej coś poprawiać bo coś w barwie ich irytuję, bo czasem mam wrażenie że to pętla bez końca heh 

Pytanie ile chce zmienić bo ich irytuje, a ile bo im się nudzi, bo lubią zmiany, bo człowiek ciągle czegoś szuka itd itd :)

Faceci lubią kurde sprzęt czy to komputery, auta, czy to audio, whiskey czy cygara no musimy mieć jakiegoś bzika żeby nie zbzikować. Ważne by był pozytywny i nikomu krzywdy nie robił ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adi777 napisał:

Piszę zaraz do Konrada, że bzdury plecie i robi wszystkich w bambuko.

Nooom to jest hit FB. Początek przygody i DAC za 4 tyś, finalnie skończyło się na 25 tyś chyba że już poszło wyżej to jest siła reklamy ;)

DIY za 25 koła 😆 weź to sprzedaj jak cię chęć na zmiany weźmie heheh

Edytowano przez Wing0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Arko55 napisał:

Ciekawe jak by zrobić statystykę ile obecnie piszących osób na forum jest tak zadowolonych z swojego dźwięku że nie myśli nad żadnymi zmianami w torze audio żeby dalej coś poprawiać bo coś w barwie ich irytuję, bo czasem mam wrażenie że to pętla bez końca heh 

Albo nie ma takich albo ci co sa juz niedlugo nie beda 😆

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...