Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

1 godzinę temu, Kraft napisał:

Miękkie membrany i wielowarstwowa obudowa z "wypełniaczem", który zamienia energię wibracji na ciepło.

Musiałbym posłuchać. QLN-y zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. I to trzy razy ! Jak wszystko dobrze pójdzie niedługo znowu ich posłucham. W sumie do Pabianic mogę się przejechać , za ułamek ceny QLN-ów , tak samo powiadasz ? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

może kogoś zainspiruję, może ktoś coś podpowie ;) ale nie przewiduję istotnych zmian. system składany latami, zazwyczaj sprzęt używany z drugiej ręki. sporo starszych klocków lezy gdzieś w pudełkach... zaczynając od zestawu kina domowego (który miał dobrze grać w stereo) z podziałem na procesor av i końcówkę mocy. kończąc na dodatkowo typowym torze stereo. zmiany nabrały przyspieszenia na przestrzeni ostatnich dwóch lat wraz z wymianą wszystkich głośników (tu od zawsze elac). no i niestety większość nowych elementów z saloonów.

procesor av rotel rsp-1576mk2, wzmacniacz 5.0 (zasila centralny i surroundy) rotel rmb-1075, wzmacniacz 2.0 (fronty) rotel rb-1582mk2. oczywiście 1582 podłączony do pre cyrusa, procesor na wyjściach głównych też do pre (w odpowiednim trybie)

do tego w torze stereo przedwzmacniacz cyrus pre2dac qxr, dac schiit bifrost 64, dac myryad z20.

jako źródła: streamer wiim pro plus, cd myryad z210, bluray sony ubp-x800m2, multimedia dune realvision 4k no i tv

każde źródło może być podłączone do procesora av jak i pre cyrusa, dac (z reguły po cyfrze)

głośniki elac: vela fs407, cc241, bs203ae. sub svs sb12. dwie listwy na schuko (audioquest i cośtam), kilkanaście elementów do zasilania.

...

gram mi to fajnie :) wydatki rozłożone w czasie więc tak to wygląda. gdym miał dużą sumę wydać na raz, może był by to delikatnie inny zestaw. trochę dużo dac bo taki miałem kaprys, eksperymentowałem. z drugiej strony ciężko o przetwornik dac, który by miał kilka wejść coax i toslink.

a zdjęcie już nieaktualne:

 

konf.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...