Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

57 minut temu, Wing0 napisał:

Tak to sobie można wszystko klasyfikować, jak ktoś zarabia w okolicy średniej krajowej to serwis raz na 3-5 lat to śmieszny wydatek.

Duża część naszego społeczeństwa zarabia poniżej lub najniższą krajową więc dla nich to nie jest śmieszny wydatek. 

57 minut temu, Wing0 napisał:

Będąc tu na forum trzeba być albo ślepym, albo mieć kompleks żeby nie korzystać z wiedzy innych co warto kupić....

Powtarzane jest tutaj na forum często że to co tobie się podoba mi nie musi. 

44 minuty temu, audiowit napisał:

No więc wlaśnie. Warto czytać, sluchać, wpraszać się zeby później nie wyrzucać ciezko zarobionych pieniedzy w bloto. Warto wiedzieć jak co gra, co da się naprawić czy tez czy coś jest ladne tylko na zdjeciu czy w też w realu.

Na to wszystko potrzebny jest czas którego ja np nie mam. 

Wolę pójść z synem pograć w piłkę lub do kina, obejrzeć jak córka tańczy na koncercie dla potrzebujących dzieci lub pojechać z Żoną na fajny weekend 😉 

Edytowano przez RLC2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RLC2 napisał:

Duża część naszego społeczeństwa zarabia poniżej lub najniższą krajową więc dla nich to nie jest śmieszny wydatek. 

Jak się zarabia najniższą to się nie myśli o audio pierdołach....

6 minut temu, RLC2 napisał:

Powtarzane jest tutaj na forum często że to co tobie się podoba mi nie musi. 

Tak tak bo jeden sprzęt jest tylko polecany 🥱

6 minut temu, RLC2 napisał:

Wolę pójść z synem pograć w piłkę lub do kina, obejrzeć jak córka tańczy na koncercie dla potrzebujących dzieci lub pojechać z Żoną na fajny weekend

Kolega mam 2 dzieci (dziadków na miejscu brak), etat, dom przy którym jest roboty, chodzę na siłownię na rower na wszystko jest czas trzeba go tylko dobrze ułożyć. Masa ludzi ma tak jak my :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraft osobiście nie mam problemu z użytkowaniem słynnego na tym forum chińczyka (Smsl Q5 Pro) 

Odpowiedziałem tylko na post dotyczący że chińszczyzna jest Bee no i się zaczęło teraz wiem że to był błąd. Już towarzystwo się rozpędza ze swoimi ideologiami że stare najlepsze i basta, może i tak jest nie wiem nie mi to oceniać jestem zbyt mało doświadczony w temacie audio. 

Ale jak widzę taki wpis to jak mam to rozumieć że co tylko ci co zarabiają trochę więcej od innych mogą sobie sprzęty audio kupować? 

14 minut temu, Wing0 napisał:

Jak się zarabia najniższą to się nie myśli o audio pierdołach....

@Wing0 Śmieszne  Bravo Ty 👏 

Edytowano przez RLC2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RLC2 napisał:

ten co zarabia więcej ma prawo na przyjemności jak ten co zarabia mniej? Bravo Ty 👏 

To Twoje zdanie, nie wciskaj mi czegoś czego nie powiedziałem.

Ja jak nie zarabiałem tyle co obecnie to miałem w dupie sprzęt audio, muzyki słuchałem z TV czy radia i tyle. Myśl co piszesz. 

Miałem sporo chińskiego sprzętu jak każdy z nas tu obecnych. Chiński sprzęt nie jest zły, ale w cenie chińskiego Yaqina można kupić znacznie lepszy sprzęt używany, co tu jest niezrozumiałe?

Edytowano przez Wing0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci nie wmawiam przecież to napisałeś 

17 minut temu, Wing0 napisał:

Jak się zarabia najniższą to się nie myśli o audio pierdołach....

Przecież sprzęt audio to przyjemność tak samo jak motor, jacht, ciekawa wycieczka. 

4 minuty temu, Wing0 napisał:

Ja jak nie zarabiałem tyle co obecnie to miałem w dupie sprzęt audio, muzyki słuchałem z TV czy radia i tyle.

Akurat ty tak robiłeś inni mogą robić inaczej nawet w tak małym budżecie jak najniższa krajowa można kupić sprzęt audio. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RLC2 napisał:

Odpowiedziałem tylko na post dotyczący że chińszczyzna jest Bee no i się zaczęło teraz wiem że to był błąd. Już towarzystwo się rozpędza ze swoimi ideologiami że stare najlepsze i basta, może i tak jest nie wiem nie mi to oceniać jestem zbyt mało doświadczony w temacie audio. 

Traktuj to z przymrużeniem oka. Pamiętam jak parę lat temu członek tego towarzystwa sam miał chińczyka i piał z zachwytu, że zjada renomowaną konkurencję i w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Wing0 napisał:

Jak się zarabia najniższą to się nie myśli o audio pierdołach....

 🥱

To ile trzeba zarabiać, żeby myśleć o audio pierdołach? 

A wracając do tematu polecanych przez Witolda sprzętów. Miałem okazję słuchać 2 z nich. Dupy mi nie urwały. Zresztą nie tylko mi. A patrząc na to ile wisiały na olx Twoje kolumny, które chyba też kupiłeś z polecenia, to albo ludzie się nie znają albo wcale to nie taki rarytas. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RLC2 napisał:

Nic Ci nie wmawiam przecież to napisałeś 

Nigdzie nie pisałem że zarabiając mniej nie masz prawa do przyjemności, stać cię po prostu na mniej, przyjemności są na drugim planie. Coś w tym niezwykłego?

5 minut temu, RLC2 napisał:

Akurat ty tak robiłeś inni mogą robić inaczej nawet w tak małym budżecie jak najniższa krajowa można kupić sprzęt audio. 

Odkrycie stulecia :)

5 minut temu, KrólKiczu napisał:

A patrząc na to ile wisiały na olx Twoje kolumny, które chyba też kupiłeś z polecenia, to albo ludzie się nie znają albo wcale to nie taki rarytas. 

Nom dokładnie ludzie się nie znają i nie chcą często poznać lepszego sprzętu ze względu na wiek, wygląd itd. ja miałem i chiński sprzęt, nowe kolumny, wzmacniacze, DAC, kilka wzmacniaczy klasy D, odtwarzacze i masę sprzętu starszego. Zdecydowanie lepszej brzmią sprzęty z epoki w zbliżonej cenie sprzętu nowego, praktycznie w każdym zakresie cenowym. 

A ile kto zarabia i co dla niego w danym budżecie jest priorytetem lekko mówić mi zwisa. Jeden woli sobie kupić chińczyka, a drugi słuchać audio z TV przeznaczając kasę na pilniejsze potrzeby ;).

5 minut temu, Kraft napisał:

Tyle, żeby móc uskładać tak z 1 500-2000 zł. Za tyle spokojnie da się kupić sprzęt z którym można się już zapisywać na forum.

Nieładnie tak wykluczać 😜

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RLC2 napisał:

@Wing0 ciekawi mnie co odpiszesz na post od @KrólKiczu Seba zadał pytanie o twoje kolumny 🙃

PDK Paweł 

 

Odpisałem wyżej. Są dalej do sprzedania, zapraszam. Miałem w międzyczasie z 5-6 innych na odsłuchach i nadal grają u mnie AMT, mam już na oku lepsze, ale budżet nie pozwala bez sprzedaży tych przejść na inny model, jak pisałem wyżej liczę na co mnie stać, a na co nie. Kilka razy je nawet zdejmowałem z OLX bo miałem rozterki czy je sprzedać i nadal mam jak macie ochotę zapraszam do Buska na kawę.

Kupców było z 12-13 przeważnie kończyło się na pierdoleniu bzdet jak to zwykle, a raz już miałem jechałem je podrzucić zapracowanemu Panu z służby zdrowia bo słuchał ich u kolegi i się zakochał, ale oczywiście w ostatniej chwili kupił wzmacniacz zamiast kolumn 😆, wkleić Ci korespondencję czy zadowoli taka odpowiedź? Jak w końcu pójdą to pewnie będę tęsknił :( tak jak za Lorką czy kilkoma innymi sprzętami. 

Ale tak to jest jedni całe życie na ukrainie będą jeździć z bananem na pysku, a inni przetestują różne rowery i będą bić różne swoje życiowe rekordy w jeździe mając przy tym masę frajdy ;).

Edytowano przez Wing0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że wielu Kolegów mieszka tak daleko i każdy ma masę obowiązków, z @Rega znamy się chyba najdłużej i jeszcze nie było okazji ręki uścisnąć :(. Ale jak ktoś ma chęci, czas to proszę na PW cyknąć;)

Przed chwilą, Kraft napisał:

Keczup po frytkach. Przecież już się zapisałeś na forum.

Osz kurczaki to fakt :(, ale w sumie też się wypisywałem i zapisałem na nowo heheheh co nowy sprzęt to nowe wpisowe ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co. Przykre jest to, że wszystko co sie tu napisze zostanie osrane przez caly czas te same osoby. Nie wiem czy to zawisć? Kompleksy? Po to jest ten watek zeby pisac o sprzecie. Mam sie wstydzić tego, ze interesuje sie sprzetem audio wyzszej połki cenowej. Chcecie mnie zrownać.

Nie uda wam się. Prosze o merytoryczne wpisy w tym watku. Jesli nie macie pytań, nie chcecie skrytykowac budowy, koloru, dźwieku tych uzadzeń to darujcie sobie. Nie interesują mnie Wasze uwagi odnosnie mojego ego. Skupcie sie na sobie.

A uwagi ze coś slyszałem co polecał i dupy nie urwało tez sobie wsadź, bo u mnie tego nie slyszaleś i nie bedziesz slyszal, bo nie wpuszczam do domu takich typow. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to ma zwiazek z tematem watku? 

Mozesz chcesz skomentowac Klipsch? Napisać coś o  Luxmanach z nowej produkcji?

A moze cos o doswiadczeniach z lampami SE lub PP i polaczeniu ich z Klipschami? Sebastian? Moze Ty, nie wyrywasz się widzę z merytorycznymi uwagami? Sluchales Tomka Wba. Ktore 6h30p bys mu doradził bo dupy Ci nie urwalo to moze jakas merytoryczna uwaga?

A moze trafo trafoniki nie jest najlepszym wyborem? Napewno wiesz ktore bedzie lepsze. Panowie, w tym watku macie okazje wykazac się swoją wiedzą audio. Wiec sluchamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...