Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Wiem o czym mowisz myślac o BB. Mam ich kilka par i 2 kwadry. A teraz mam nastepną po poprzednim wlascicielu Graafa. Nie wiedzial co to za lampy bo byly starte nadruki. Ale jam stary miś ;). Amperex BB o-getter chyba 62r. I tak stalem sie posiadaczem kolejnej parki ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od TFK wolę Siemensy goldpin oraz Brimary. O Amperexach  nie wspomnę. No, ale to indywidualne upodobania. Najlepiej posłuchać, a nie opierać się wyłącznie na brzmieniu nowych JJ😉. I to w Hybrydzie. Niczego nie ujmując hybrydowcom. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romek, bo pozbylem się kwadry e83cc z UR CDE i czuję sie smutno :)

Z tymi tfk, siemens, BB, tez tr?eba uwazać i nie ulegac stereotypom. Lampa gra tak jak uklad pozwoli. Pozatym lampa lampie nierowna. Dobierajac 88 do Graffa wyrzucilem TFK ze srebrnymi pinami na rzecz zlotych. Roznica w dźwieku duża.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jedna wazna sprawa, w Graaf GM50B KAŻDA lampa ma autobias. Dlatego mowię, że Graaf modelem 50B dal szansę takim laikom jak ja.

A a'propos pochopnego pozbywaniu się to mnie nie szkoda, bo mam dzieki tej kwadrze jeden z najlepszych pre Luxa. Myslę, ze warto było ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zrozumiesz o co kaman z tym Graafem. A ludzie chinczyki kupują...

Oprócz kwestii ideologicznych sa jeszcze estetyczno, ekonomiczno, techniczne. Nie jestem w stanie tego zrozumieć... choc jest kilka chinczykow udanych i koreanczykow. Ale oczywiscie kupuja te nieudane....

Tomek, teraz wszystko mozna ludziom wcisnać jeśli jest ladnie zapakowane i rozreklamowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, audiowit napisał:

Rozumiem, ze nadruki biale, tylko na zdjeciu wyszly zołte?

Białe, tylko trochę zabrudzone.Mam jeszcze takie, ale na razie tylko cztery. Mój ,,człowiek w Danii,, obiecał mi jeszcze dwie do kolekcji.

inline (24).jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz niespodzianka.

 

PegasoP50AFront.jpg

Wprawne oko wychwyci pewne podobienstwo ;)

Powiem wiecej. Z tyłu kropka w kropkę. Ale juz bez bajerow, w srodku ... sami zobaczcie. I jedyne 26kzł ;). A porownujac z Graafem...

Jedyne co mi się podoba to regulacja glosnosci cyfrowa w biednym bracie? :) Chyba wolę od Alpsa.

I teraz spróbujcie byc laikami w audio i kupować nowe produkty....

8 minut temu, Rega napisał:

Białe, tylko trochę zabrudzone.Mam jeszcze takie, ale na razie tylko cztery. Mój ,,człowiek w Danii,, obiecał mi jeszcze dwie do kolekcji.

inline (24).jpg

Smooth plated. Pomierzyłeś?

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...