Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Dnia 25.05.2023 o 08:07, MarcKrawczyk napisał:

Postpunkowy gotyk, czy po prostu dobry rokenrol ? no i ta trąbka na końcu…interesujące…

The Damned to weterani punkrocka i ogólnie rock'n'roll'a z wysp.  Mają wiele utworów ktore bardzo lubię. Świetnie grają na żywo, kiedyś ich widziałem jak robili support przed Motörhead. Zespół ma ciekawą historię, grali z najlepszymi w swoim gatunku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rafał S napisał:

Dla mnie punkrock ma niewiele wspólnego z prawdziwym rock'n'rollem.

Rock'n'roll to bardzo szerokie pojęcie. Owszem, znajdziesz tam rytmy z miłych potańcówek wczesnych lat '60 ale ten nurt ciągle się rozwijał i ewoluował. Punkrock to też  jest rock'n'roll. Przykładem niech będzie wspomniany przeze mnie  Motorhead - to jest wybuchowa mieszanka rock'n'roll / punk / metalu  - trzeba zobaczyć i usłyszeć na żywo żeby poczuć ;) 

 

Edit: ja rozumiem, że mało kto tutaj lubi i rozumie punkrock. Ja uwielbiam. 

Edytowano przez Bebop
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rafał S napisał:

Dla mnie punkrock ma niewiele wspólnego z prawdziwym rock'n'rollem. Pod względem rytmicznym jest wręcz jego zaprzeczeniem, bo jeden z nich buja i sprężynuje, a drugi jest sztywny do bólu. ;)

I tak i nie.Posluchaj Ramones,Sex Pistols.Punk Rock ktory buja.Mnie buja.

Dezerter moze nie bujac.Albo bujac inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Bebop napisał:

Edit: ja rozumiem, że mało kto tutaj lubi i rozumie punkrock. Ja uwielbiam. 

Co z post-punkiem? Ja może nie uwielbiam, ale lubię. Punk-rock niespecjalnie. Na pewno nie taki, jak Ramones. Television, Wire, coś w ten deseń jest bardzo spoko.

Modern Lovers to chyba też punk-rock?

Podobało mi się.

 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adi777 napisał:

Co z post-punkiem? Ja może nie uwielbiam, ale lubię. Punk-rock niespecjalnie. Na pewno nie taki, jak Ramones. Television, Wire, coś w ten deseń jest bardzo spoko.

Modern Lovers to chyba też punk-rock?

Podobało się.

 

Ja nie wiem co z Post Punkiem wiec nie odpowiem.Zreszta nie wiem nawet co to Post Punk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...