Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

14 godzin temu, JaZz napisał:

Ciekawostka dot. TLOU2 - aktorka która grała Ellie podobno uczyła się "gorzej" śpiewać żeby być bardziej wiarygodną. 

Ciekawe. Co do soundtracku z "Lasta 2", to nie jest zły, nawet całkiem niezły, ale i tak przehajpowany, zresztą, jak cala gra. Przeszedłeś Lasta 2?

Nie powiem, jedynka mi się podobała,ale też nie na tyle, żeby wychwalać w niebogłosy. Na dwójkę czekałem, tym bardziej, że gameplay przedpremierowy był świetny, ale jak już zagrałem, to jakoś bie chciało mi się grać. Pewnie jakaś w tym zasługa recenzentów. Te ochy i achy, aż mnie mdliło od nich, ileż można.

A co do grafiki, to chyba jestem jedyną osobą, która nie piała nad nią z zachwytu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JaZz napisał:

Co do recenzji, jeśli jestem zdecydowany na grę, czy film, nie czytam i nie oglądam. Materiałów też staram się unikać.

Nie jest to łatwe, tym bardziej jak się napalimy na jakiś tytuł 😉 Pewnie wiesz sam 😉 Odnośnie grafiki, to ja chyba tak mam, nic nie jest mnie w stanie zachwycić. Nie powiem, bo nie grałem w  wiele gier, które są uważane za najładniejsze, ale widziałem filmiki, i żadna gra nie wywołała u mnie ślinotoku 😁 

Wciąż czekam na "Crysisa" z 2007 roku, If you know what I mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół Merope. Trio złożone z dowodzącej litewskiej wokalistki Indrė Jurgelevičiūtė, na gitarze belg Bert Cools, i francuski flecista Jean-Christophe Bonnafous. Oprócz tego wileński chór Jauna muzika dyrygowany przez Vaclovasa Augustinasa. Muzyka na płycie to interpretacje starych litewskich pieśni folkowych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tomek4446 napisał:

Dla tych co nie znają, a chcą przetestować stereofonię systemu lub słuchawek

Piłeczki w całym pokoju 😆 kiedyś już tego słuchałem. 

 

9 minut temu, Fafniak napisał:

to teraz szukać niemajstrowanych płyt

Których, bo pogubiłem się trochę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...