Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

24 minuty temu, gienas napisał:

gość w rajtuzach

 

15 minut temu, Inżynier Mamoń napisał:

Może i w rajtkach.

Macie coś do rajtuz ?

Codziennie jeżdżę do pracy w czymś takim :)

Teraz już spoko , ale parę lat temu koledzy z siłowni jakoś dziwnie na mnie patrzyli , zupełnie nie wiem dlaczego ? :)

https://www.bobshop.com/pl/castelli/team-ineos-dlugie-spodnie-na-szelkach-2020/?number=25034-1.L&adword=Google%2FPL%2FPRODUKTERWEITERUNG%2FCastelli%2F25034-1.L&lgw_code=8426-25034-1.L&gclid=CjwKCAiAp8iMBhAqEiwAJb94zyeoYgadGDms10WwR-3y4l8HDJ1ySBBxuQvAmSyvWByejEtFyZ22oBoCiIYQAvD_BwE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Inżynier Mamoń napisał:

Nie wiem jak się podaje link do konkretnego utworu w Tidal.

To jest stare ale świetne. Chyba zremasterowane.  Ten bas, fajny kojący relaks... 

Johny & Mary - z tej płyty >>> https://listen.tidal.com/album/82154257/track/82154267

Męczyło mnie że już gdzieś to słyszałem...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Inżynier Mamoń napisał:

Każdy to kiedyś słyszał, kojarzy melodię. Zabytkowe trochę - ale moc jest w tym. 

Słuchałeś tej płyty? To taka jakby wczesna wersja zespołu Black Country, New Road. 

 

10 minut temu, tomek4446 napisał:

Która wersja do Was bardziej przemawia oryginał czy cover ?

Genialny utwór. Poznałem go przez grę komputerową. Ciekawe, czy ktoś zgadnie, o jaką grę mi chodzi? Jazz, może Ty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tomek4446 napisał:

Znaczy się szara codzienność ? :) 

No nie. Szkoda bo czasem miło być kudłatym świrem. Ale zaraz po tym zawsze się ocknę i ostrzygę bo mam obrzydzenie do stylu Jakimowicza. 

 

6 minut temu, Adi777 napisał:

Słuchałeś tej płyty? To taka jakby wczesna wersja zespołu Black Country, New Road. 

Od pierwszych dźwięków brzmi dokładnie jak BCNR. Zaskoczyłeś mnie, co to jest? Bardzo fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...