Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Elektroniczna muzyka jest raczej na fali, a nie się skończyła. Ogólnie pojęta elektronika. Chyba, że ktoś chciałby w kółko słuchać tych samych patentów i brzmień. Ja nie.

To takie samo gadanie jak o rocku, który ma się całkiem dobrze, a że nie ma drugiego takiego między innymi King Crimson? Był jeden King Crimson, i więcej nie będzie. Czas na innych wykonawców, którzy nie będą kopiować swoich poprzedników.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adi777 napisał:

Elektroniczna muzyka jest raczej na fali, a nie się skończyła. Ogólnie pojęta elektronika. Chyba, że ktoś chciałby w kółko słuchać tych samych patentów i brzmień. 

Czas na innych wykonawców, którzy nie będą kopiować swoich poprzedników.

Nie ma takiej opcji aby nie kopiowali - co słychać.

A Kitaro wcale się nie zestarzał, nadal są to przepiękne klimaty 😇

 

Screenshot_20220925-025359.jpg

Screenshot_20220925-025419.jpg

4 godziny temu, Adi777 napisał:

 

 

4 godziny temu, Adi777 napisał:

 

 

4 godziny temu, Adi777 napisał:

 

 

Edytowano przez dorsz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos ciekawej elektroniki, właśnie wylicytowałem taką płytę. Bardzo się z tego cieszę bo rzadko bywa sprzedawana. A jak bywa to osiąga niemiłą dla oka i portfela sumę ok. €50 wzwyż. Ja ją farciarsko wyrwałem za ułamek tej kwoty. Określana jako mieszanka dark wave, ambient, gothic rock.

Pieter Nooten and Michael Brook - Sleeps with the Fishes.

Pieter znany z Clan of Xymox a Michael ze współpracy chociażby z Eno, Sylvianem, Frippem (oraz swoich własnych świetnych projektów).

Kiedyś już tę płytę tu poleciłem ale spotkała się z zerową reakcją. A więc powtarzam. I będę tak do skutku aż ktoś  wreszcie zareaguje…;)

1B6CD322-9F94-4FB7-AA83-518163988986.jpeg.306866540fceb7d585c41b89660541ff.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu: cudze chwalicie...  :)

Marcin Wądołowski Trio - "Standards". Tytuł może być mylący. To nie jest grzeczne songbookowe plumkanie, tylko konkretny jazz. Moim zdaniem nie odstający poziomem od średniej ECM, a przy tym dość energetyczny. Piotr Lemańczyk to mój ulubiony krajowy kontrabasista - uważam, że gra w europejskiej lidze, bez żadnych kompleksów. Można to było trochę lepiej zmiksować (odsunąć gitarę od kontrabasu), ale poza tym dźwięk bez zarzutu. Kontrabas ładnie nagłośniony, co wcale nie jest regułą.

@sonique - znasz? Jeśli nie, to na początek polecam Nardis. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafał S napisał:

Z cyklu: cudze chwalicie...  :)

Marcin Wądołowski Trio - "Standards". Tytuł może być mylący. To nie jest grzeczne songbookowe plumkanie, tylko konkretny jazz. Moim zdaniem nie odstający poziomem od średniej ECM, a przy tym dość energetyczny. Piotr Lemańczyk to mój ulubiony krajowy kontrabasista - uważam, że gra w europejskiej lidze, bez żadnych kompleksów. Można to było trochę lepiej zmiksować (odsunąć gitarę od kontrabasu), ale poza tym dźwięk bez zarzutu. Kontrabas ładnie nagłośniony, co wcale nie jest regułą.

@sonique - znasz? Jeśli nie, to na początek polecam Nardis. :)

Dziękuję Ci za rekomendację tej płyty. Cieszy mnie ona w dwójnasób: raz, że artysta z Polski (a to lubię), a dwa, że wreszcie ktoś mnie wyrwie z otoczenia dźwięków, które znam i dzięki temu poznam coś nowego…

C.D.N. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...