Skocz do zawartości
karp

Czego słuchasz??

Recommended Posts

Gość
Dnia 13.09.2019 o 18:23, JohnDoe napisał:

Tak, może być to ekskluzywne, pal licho ;).   Jak patrzę teraz sklepy online UK to wszędzie "out of stock".    Jedynie na eBay są.   Jutro sprawdzę tu w mieście, jak nie znajdę to córka mi kupi w Polsce.  Chociaż nie wiem jak tam z dostępnością. Nie pali się, póki co stream.

Tak z ciekawości, jak tam z dostępnością płyt Tool w UK? W PL leży na półkach i tanieje. W MM w ciągu tygodnia z 399 na 339. Ciekawe ile sztuk wypuścili w świat jako limited edition ;)

Edytowano przez Gość

W UK jest jak było, bez zmian, od ręki widzę tylko na Amazon £125 lub eBay jak kto upoluje taniej. W sklepie EMP UK dostępne w ciągu tygodnia za £79.99.

Mi już pierwszy szał przeszedł i stwierdziłem, że żadnego gameboy'a do płyty ja nie potrzebuję tak koniecznie ;)

Kupię pewnie gdzieś przy okazji, może dziś, jutro....

Gość
24 minuty temu, JohnDoe napisał:

Mi już pierwszy szał przeszedł i stwierdziłem, że żadnego gameboy'a do płyty ja nie potrzebuję tak koniecznie ;)

Pierwsza płyta którą widziałem, do której dodają kabelek USB do ładowania ;) W Pulse Floydów trzeba baterie wymieniać, a tu pełny wypas :)

Dnia 10.09.2019 o 20:11, Fafniak napisał:

- tfu ... cholera !!!!

Poszło!  😎   zapłacone w sklepie EMP, nie ma co się szczypać po drewnianej nodze 😆    Dostępne w ciągu tygodnia a u mnie w rękach to nie wiem kiedy...

The Meters kolejny raz, dobra nuta żeby zbajerować trochę swoją kobietę wieczorem kawałek - Darling Darling Darling ;)

Ogólnie cała płyta jest świetna, nie można usiedzieć w miejscu spokojnie 🙂 i już do mnie leci Japan CD 

71186008_482342928987964_8754750530305130496_n.thumb.jpg.165f2903303475288df5fcfa7f666d3e.jpg

Ja z rana przymuliłem się Kari Bremnes a to zła pora na taką muzykę dla mnie. Za to pózniej znalazłem fajny band z Australii, grają punk-pub-rock. Nie jest to audiofilska muzyka ale dla mnie świetny punk rock (uwielbiam).  W grudniu grają w Londynie w Camden (ześwirowana fajna dzielnia), pewnie pojadę na piwko. Zresztą zobaczcie sami ;)     Ja więcej słucham właśnie w Tidal. 

Ostatnio słuchałem  "The World of H. Zimmera". Nie chcę niczego sugerować, ale ścieżka dżwiękowa /winnyl/ ma problem z jakością nagrania, takie mam wrażenie odsłuchowe. Proszę o Wasze spostrzeżenia.

Nowa wersja Piosenki księżycowej robi mega wrażenie , szczególnie dołami :)

Mikromusic - z dolnej półki w wersji Live 2019 także przyjemnie

anita.jpg

Edytowano przez Kubakk

Mi pasuje. Słuchając wracam do młodzieńczych lat ... Leci Vagabon teraz w podobnym klimacie. Wielu artystow próbowało swoich sił w klimatach soul czy funky. Nawet Phil Collins (Easy Lover) gdzie dał czadu z Baileyem 😉

wczoraj pozostałem w latach 70 i na talerz położyłem te dwa LP 

DSCF0006.JPG

polecam jest tam kilka perełek 

DSCF0007.JPG

na tej też się znajdzie kilka perełek. 

Miłego słuchania

18 godzin temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

pink-floyd.jpg

nie słyszałem tego remixu, ale tak wygląd orginał

DSCF0010.JPG

DSCF0009.JPG