Skocz do zawartości

Cyrus – dobry dźwięk z Wysp Brytyjskich


Recommended Posts

13 minut temu, kaczadupa napisał:

Zgadza się. Jednostkowe zamówienie dla kogoś z końca świata.

Azjaci uwielbiają złoty kolor. Złoto i czerwień to taki ich punkt odniesienia estetycznego 😀

Może kiedy lepiej Chińczycy zaatakują europejski rynek audio doczekamy się tej kolorystyki na naszym kontynencie 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kaczadupa napisał:

Tak. Większość ich przenośnych grajków musi mieć złote wstawki. Bleee...

Jak dobrze pamiętam masz Cyrusa 6. Już Cię lubię. :)

 

Miałem Cyrus 6 DAC Anniversary Edition i dobrze wspominam. Najlepszy DAC jakiego słuchałem we wzmacniaczu zintegrowanym. Jedyny angol, który nie buczał u mnie trafem i nie rozpadł się z byle powodu. 

Zbyłem go zamieniając się za fajnie kolumny, które męczę do dzisiaj.

Ta szóstka była trochę zbyt słaba do kolumn jakie wtedy miałem. Z resztą nie polubiła się też z DALI Rubicon 2. Cyrus jest dość wybredny co do kolumn. Z byle czym nie zagra 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kaczadupa napisał:

Ja chyba tylko tego nie miałem :)

 

Żeby był trochę mocniejszy to pewnie by został dłużej. Szybko dostawał zadyszki, a nie było jak mu dodać zewnętrznego zasilacza ☹️

Te głupie gniazda głośnikowe to jakiś pomysł z księżyca. 

Ciekawe czemu tylko Cyrus w klasie D mają normalne gniazda? 🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2024 o 20:48, Gargan napisał:

Żeby był trochę mocniejszy to pewnie by został dłużej. Szybko dostawał zadyszki, a nie było jak mu dodać zewnętrznego zasilacza ☹️

Te głupie gniazda głośnikowe to jakiś pomysł z księżyca. 

 

Było kupić 8 a nie 6 (albo zrobić upgrade w Anglii do wyższego modelu) to byś miał możliwość podłączenia PSX-R'a. 

A co za problem? Jest sporo gotowych kabli z wtykami BFA (oraz samych wtyków BFA).

Pozdrawiam

PS. A przy okazji: jak odpowiadasz bezpośrednio po poście poprzednika to nie cytuj całego postu bo to niepotrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RoRo napisał:

 

Było kupić 8 a nie 6 (albo zrobić upgrade w Anglii do wyższego modelu) to byś miał możliwość podłączenia PSX-R'a. 

A co za problem? Jest sporo gotowych kabli z wtykami BFA (oraz samych wtyków BFA).

Pozdrawiam

PS. A przy okazji: jak odpowiadasz bezpośrednio po poście poprzednika to nie cytuj całego postu bo to niepotrzebne.

Było mi powiedzieć zanim kupiłem 6.

Nie będę dodatkowo płacić za poprawianie produktu, który ostatecznie nie spełnił oczekiwań. 

Może nie chcę używać wtyków?

P.s. Uznałem, że to jest potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...