Skocz do zawartości

Trzeźwe spojrzenie - okablowanie sprzętu Hi-Fi.


j23

Recommended Posts

13 minut temu, Fafniak napisał:

Cóż .. jest opcja ignoruj... 

Fafniak'u, funkcja "ignoruj" kojarzy mi się z kaczką co rusz oblewaną, która otrząsając się udaje, że nic ją przykrego nie spotkało. Ja tak nie chcę... Chcę zademonstrować moją niechęć do przebywania w jednym miejscu z kimś, który wg mojego odczucia psuje forum (to forum)..... W razie czego znajdziecie mnie, gdy potrzebę pogadania odczujecie.
Pozdrawiam, WP

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacula akurat ma wiedzę. Poparta praktyką, a nie googlaniem

Jest recenzentem, z tego żyje. Co nie znaczy, że koniecznie trzeba się zgadzać z każdą jego oceną. A w każdym bądź razie, nie bezkrytycznie.

 

( . Y . )

 

Chcę zademonstrować moją niechęć do przebywania w jednym miejscu z kimś, który wg mojego odczucia psuje forum (to forum).....

 

Które to już forum z którego demonstracyjnie "odchodzisz" trzaskając drzwiami, wielce obrażony? 4,5? Jak nie szóste.

 

Ostatnio "pogniewałeś się" na forum Audiolub - na którym ja akurat nie pisuję.

 

Zastanów się może, czy to jednak z Tobą wszystko ok.

 

 

Nikt Cię tu nie bije, a Ty czepiasz się praktycznie każdego i o wszystko.

No, żeby być szczerym, jest to chyba jakaś ogólna przywara tzw. "słyszących"

 

( . Y . )

 

Dzisiaj też mam koszule w kratkę

Jutro ubiorę polo!!

 

Golfa IV

 

( . Y . )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, faktycznie dowiedzieć to się tutaj człowiek nie dowie niczego sensownego.Chyba że zada konkretnie sprecyzowane pytanie,to jest szansa że nie zaspamują niczym innym.

Z drugiej strony,to na forach technicznych, gdzie nikt sobie kitu "na ucho" nie da wcisnąć,to za bzdury o polerowanej miedzi i historyjkach vel audio voodoo banany rozdają.

Tak apropos, badał który słuch i ma na to papier czy słyszy,czy tylko mu się wydaje że słyszy?

Czyta się ten wątek aby dowiedzieć się czegoś sensownego, niestety tylko przepychanki dominują i licytacje kto ma lepsze i droższe audio.Wtf?Jest tu jakiś moderator???

Bardzo niski merytoryczny poziom,pomimo wysokiej klasy audio, sprzętu,czy co tam posiadacie w domowym zaciszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic

"Trzeźwe spojrzenie" się skończyło, bo go tutaj raczej nie było! Wątek powstał chyba tylko po to, by prowokować innych i zrobił się miejscem pełnym OT.
Trochę czasu daliśmy wraz z Redakcją, ale poprawy nie widać. Więc blokada pisania -  i nie tylko, parę rzeczy/osób usuniętych/odsuniętych. Powinno być teraz spokojniej - i oby jak najdłużej.


Jak ktoś chce przepychanek lub złośliwości - to sugeruje inne fora i miejsca w sieci - choćby "pudelka". Albo jeszcze lepiej coś odpowiedniego w realnym świecie - jak choćby piaskownica ?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...