Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie jestem pewien czy którekolwiek mają pełną specyfikację HDMI 2.1, natomiast jest wiele, które mają eARC, co pozwoli Ci podłączyć źródła najpierw do odbiornika (np. TV), żeby wykorzystać ARR i 4k@120hz. A z TV już pojedynczym high speed HDMI do ampli AV.

Ja mam aktualnie LG C9, podłączam źródła do TV, z którego pojedynczym HDMI 2.0 podłączone mam ampli Denon x3500-h i eARC działa bez problemów (choć czytałem dużo, że ludzie mieli z tym trochę problemów - ale może w starszych TV i starszych ampli, było to bardziej problematyczne?).

Pozdro

Dokładnie.

Obecnie większość przyjmuje 4k HDR, dolby vision w 4:4:4 i earc

Więc jest to na najbliższe 4 lata dobry wybór.

Yamaha albo denon.

Onkyo nie ma earc, ale i tak nie widzę obecnie potrzeby na to.

Pozdrawiam

Na dzień dzisiejszy jeszcze nie ma pełnej dokumentacji do testowania i weryfikacji poprawności implementacji HDMI 2.1 (CTS), więc to co jest na rynku to jedynie będzie co najwyżej okrojone hdmi 2.1 uzyskiwane poprzez aktualizacje oprogramowania, bo chipsety w nich zamontowane nie obsłużą wszystkich funkcji nowej specyfikacji.

I przez najbliższe 4 lata nie będą miały takiej potrzeby. 

Ciekaw jestem który producent pierwszy wpadnie na to aby zrobić amplituner na androidzie. To będzie przełom!

Amplituner na android.

Tak samo nigdy w życiu więcej nie kupię jak tv z andkiem na pokładzie.

Sony tv zakup dwa lata temu i już wsparcia nie ma. Brak upgrade do Oreo. Telewizor zanim coś zrobisz pilotem oo włączeniu daj mu 10 minut zanim zmienisz źródło albo kanał. Największe gówno jakie świat widział.