Skocz do zawartości

Kraft

Recommended Posts

19 minut temu, YB audio napisał:

Nieoficjalnie mamy projekt wykonany jako modyfikacja kolumn DIY. Po prostu znajomy kiedyś sobie coś zbudował na szerokopasmowcu Dayton PS220 i chciał upgradu do 2 dróg. Te kolumny były w formie dużego monitora. Miały jakieś 91dB efektywności przy 8 ohmowej impedancji, mistrzostwo jak z 8" i to z naprawdę dobrym basem.

brzmi interesująco. Właściwie to jedyny argument jaki mi przychodzi do głowy żeby coś miało zastąpić moje RLS Oberon II

Ale nie macie takich kolumn do posłuchania....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Jarek przyznaj się i napisz czy masz z YB jakieś granty, a jak nie to dlaczego? Przecież nakręcasz ten biznes i powinni zadbać o Twoje lepsze samopoczucie ;) 

Poza tym zabrali się w firmie za ten model na nowych przetwornikach "textreme". Ciekawe jak wypadnie? Trzymam kciuki żeby nie było. Może być "petarda".

 

kraft (Medium).jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kraft napisał:

No ładnie. Krew w piach. Naopisywalem się, a oni zmienili przetworniki. Trzeba by jeszcze raz od początku.

Może poproś o wypożyczenie tych nowych, które mogą być ciekawym sonicznym doświadczeniem. Byłbyś prekursorem nadającym spin opiniotwórczy jak ten materiał "Textrem" się sprawdza w domowych warunkach. Sam jestem bardzo ciekawy jak zagrają paczki z tymi nowymi przetwornikami. Do tego stopnia, że wysłałem zapytanie ile będą kosztowały ;) 

Same przetworniki mają ogromny potencjał. Tu więcej na temat: tweeter Satori TW29TXN-B i midwooferek Satori MW19TX-4 ;) Tak sobie myślę, że na wersjach ośmioomowych można by poskładać wersję pod lampę. Te przetworniki mają dość wysoką efektywność i można kombinować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...