Skocz do zawartości

Słuchamy oczami czyli design w audio


Asia

Recommended Posts

23 minuty temu, rpm napisał:

Wilson Benesch Endeavour 3Zero

Wygląda jak obecny, technologiczny szczyt możliwości budowy zespołów głośnikowych. Z czystej ciekawości by człowiek posłuchał. :)

Chociaż ocznie dla mnie Sonus Faber Sonetto 1 (wersja G2) jednak bardziej "naturalnej urody" czyli ładniejsze. 

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artur Brol Wilsony do posłuchania od ręki/ucha w Almere/A Tube. Nie przestawiaj ich sam, jeśli masz słaby core. 
Maluszki, ale schodzą poniżej 40Hz przy małym spadku/isobaryki. I przyzwoicie brzmią z mocnymi lampami. 
Salka odsłuchowa potrzebuje specjalisty od akustyki, ale właściciele jeszcze o tym nie wiedzą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kaczadupa napisał:

Urwało czy nie urwało?

Wiesz co, no nie urwało.

Ale myślę, że to nie wina sprzętu,  tylko stara ekipa z Topów na starym miejscu nie mylić z Woźną w Poznaniu.

Krella włączyli mi dopiero, jak zaszedłem na odsłuch umówiony zresztą. Uważam, że to potrzebuje czasu, bo Krell FBI to kawał smoka, zresztą ten CD co tam był też. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się podzielić z Wami. Oto design, który cieszy moje oczy. A one jeńców nie biorą.
Dobór całej reszty oddam dla konstruktora mojego „dzisiejszego” zestawu. 

On jeszcze nic o tym nie wie, a ja  w poczuciu wdzięczności za „dzisiejsze” mieszkanko zostanę ze swoimi marzeniami. Pokoik mam za malutki. 
Bądźcie ze mną. Dzięki😊

IMG_0162.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, AudioTube napisał:

Dobór całej reszty oddam dla konstruktora mojego „dzisiejszego” zestawu. 

OB są spoko, drivery raczej powinny być tzw. dipole, chociaż są "konstruktorzy" przez duże K, którzy rzeźbią na standardowych driverach. Podobno się da, ale jak grają to już pewno inna bajka.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą😉sprawdzone, pomierzone dipole. I prawdziwa wstęga. A ja będę tańczył w jej przestrzeni. „Dół” aktywnie w panoramie się uniesie. Trzymajcie kciuki. Niech mnie marzenia jutro do roboty zawiozą. Ponad 15km pedałować chcę, ale skoro to się udaje, to i marzenie zrealizuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...