Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

8 minut temu, slaw0001 napisał:

Z drugiej strony jazda taki po mieście to chyba za karę

Te wózki są stanowczo przereklamowane. Migałem kiedyś Panamerze na czeskich blachach na A2 , by mi zjechał z lewego pasa , a byłem służbową Skodą Fabią Combi 1,4 w gazie / jak się już rozpędzi nie do zatrzymania :) /. Zjechał mi , spotkaliśmy się na bramkach , popatrzył na skodzinę i zaczął się tak serdecznie śmiać , uniósł kciuk i widziałem po minie , że zaczyna się zastanawiać nad zmianą auta :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna ważna rzecz w życiu człowieka, czyli jedzenie. Do tych, którzy przybywają 25 lutego :)

Jako że knajpa koniecznie chce nam wysłać menu, inaczej nie zarezerwują stolików, zgodziłam się na taki obrót spraw. Chcą, aby powiedzieć im wcześniej, co każdy zje. Myślę sobie jednak, że może zamówię dla każdego po pizzy (wezmę kilka rodzajów do podziału wg gustu), bo jeśli zaczniemy wybierać, to Wielkanoc minie, zanim zbierzemy zamówienie.

Jeśli jednak jest ktoś, kto pizzy nie lubi, niech się objawi, wtedy wpiszę na listę coś innego. Mam dostać jakieś menu dla grup, pizza w nim widnieje. 

Możemy się tak umówić? 

PS. Czy wszyscy z listy idą szamać i pić? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...