Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

6 godzin temu, Asia napisał:

Zauważcie jaki cytat wyciągnął @RoRo - 2021 rok!

Wszystko dlatego, że dawno się nie widzieliśmy 🙂

Mam jeszcze inny tekst: "Dziewczyny na traktory". A do traktora można przyczepę dołączyć i ile tam sprzętu można załadować... i ludzi. Z tymi "ludźmi" to no może niekoniecznie w zimie, bo "jak jest zima to musi być zimno" ("sorry, taki mamy klimat").
Nautilus ma "trochę" piecy w klasie A oraz lampy, więc zimno nie będzie jak to się wszystko włączy. Zresztą towarzystwo ma być gorące, więc co chwili ktoś będzie wychodził na zewnątrz (na papierosa?)

Pozdrawiam
PS. Jak się spam pojawia i krzaczki to i człowiek po nocach pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dedal75 Raczej nie. Nie chciałbym nocować na Kolskiej, a po spotkaniu z Wami byłoby to bardzo mozliwe. 

A tak naprawdę to raczej rzadko opuszczam moją posiadłość i nawet wyjazd 100km to dla mnie już wielka wyprawa. Pomijając to, ze chętnie zobaczyłbym się z Wami. Może kiedyś. 

Na razie mam wielkie (ok dwumiesięczne) wyzwanie u siebie. Pozdrawiam Wszystkich Zlotowiczów. Duchem będę z Wami. Rega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie parafialne 😊

1. Przygotujcie tradycyjnie proszę 40 zł na zrzutkę dla chłopaków z salonu (Wojtek zawsze zbierał, teraz ja będę skarbnikiem)
2. Rozumiem, że wszyscy zapisują się na afterkową pizzę i herbatę? Dajcie znać koniecznie, kto chętny.

Seba podał mi namiar na sympatyczną miejscówkę, w której panowie byli po AVS, możemy iść tam. Obok Sobieskiego, najładniejszego hotelu w mieście 😉 

Tak, jest. Obuwik to bardzo groźny storczyk 🙃

@Rega - zadzwonimy!
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Redakcja AUDIO napisał:

Ogłoszenie parafialne 😊


2. Rozumiem, że wszyscy zapisują się na afterkową pizzę i herbatę? Dajcie znać koniecznie, kto chętny.

Seba podał mi namiar na sympatyczną miejscówkę, w której panowie byli po AVS, możemy iść tam. Obok Sobieskiego, najładniejszego hotelu w mieście 😉 
 

Zgadza się. Jest to bardzo sympatyczna knajpka z włoską pizzą, w której barmanem jest Arab (bądź Włoch wyglądający na Araba). Nie wiem czy można wypić tam herbatę ale na pewno jest dobre i niedrogie jedzenie i równie niedrogie i pyszne piwo.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Redakcja AUDIO napisał:

Ogłoszenie parafialne 😊

1. Przygotujcie tradycyjnie proszę 40 zł na zrzutkę dla chłopaków z salonu (Wojtek zawsze zbierał, teraz ja będę skarbnikiem)
2. Rozumiem, że wszyscy zapisują się na afterkową pizzę i herbatę? Dajcie znać koniecznie, kto chętny.

Seba podał mi namiar na sympatyczną miejscówkę, w której panowie byli po AVS, możemy iść tam. Obok Sobieskiego, najładniejszego hotelu w mieście 😉 

Tak, jest. Obuwik to bardzo groźny storczyk 🙃

@Rega - zadzwonimy!
 

OK :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

No dobra. Ale jak się zbierze więcej , czyli cała lista to chciałbym ją mieć na Spotify. Da się ? ;)

Zanim grzecznie poprosisz @mkk, który zna się na takich rzeczach, proszę wypełnić obowiązek podzielenia się jednym utworem, tylko może nieco krótszym niż dzieci sanczeza!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek4446

Czyli co, podać Ci tutaj utwór i wykonawcę, link z tidal? Spotify nie mam niestety. 
 

Plus może ktoś by zrobił listę na tidal. Chłopaki w salonie maja Tidala na tablecie i chyba nawet roona z tego co pamietam. Bo tak głupio na zlocie audio, ze będziemy słuchać ze Spotify…. Ja nie rozumiem czemu z niego jeszcze korzystacie swoją droga skoro hifi tidal kosztuje co do grosza tyle samo, a cała muzykę, playlisty, albumy, utwory przerzuca się programem ze Spotify na konto tidal w 5 min i kosztuje to jednorazowo 20 zł… skończyły się już czasy ze tidal jest drozszy

 

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mateolo2 napisał:

na konto tidal w 5 min i kosztuje to jednorazowo 20 zł… skończyły się już czasy ze tidal jest drozszy

Ja to wiem i nie o kasę chodzi. Miałem Tidala i nie chcę go mieć dopóki nie poszerzą bazy utworów. Na Zlotach operowaliśmy Tidalem i wkurza mnie gdy chce coś włączyć a tego nie ma. Zostałem przy Spotify , bo tam mam praktycznie wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...