Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

14 minut temu, RLC2 napisał:

@DiBatonio a tobie co "Banda Rudego" nie zabrała kaski z OFE byłeś na innych zasadach? Żal mi ciebie że nie pamiętasz jak cię okradli.

Przenieśli na subkonta w ZUS.

Zaś Morawiecki, gdybyś chciał przenieś kapitał z OFE chciał je opodatkować.

8 lat ciebie również r..li w doopę... Ale ty widzisz tylko bandę rudego.

Tylko skończony idiota patrząc na to co wyprawiali przez ostatnie lata może tego nie zauważyć. 

Na szczęście powolutku po kolei będą wszyscy rozliczeni, mam nadzieję, że ta imitacja prezydenta również.

14 minut temu, RLC2 napisał:

P.S wcale nie dziwi mnie twój sposób pisania na tym forum czytałem twoje posty w różnych tematach zdecydowanie brak ogłady że tak się wyrażę. 

Jaki adwersarz , taka moja reakcja i ogłada, także nie zrobisz na mnie wrażenia. 

Od czarowania i klepania po plecach są czarusie.

 

 

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DiBatonio napisał:

Przenieśli na subkonta w ZUS.

🤪🤣🤪🤣 

4 minuty temu, DiBatonio napisał:

8 lat ciebie również r..li w doopę... Ale ty widzisz tylko bandę rudego.

Tylko skończony idiota patrząc na to co wyprawiali przez ostatnie lata może tego nie zauważyć. 

Trochę kultury panie D 

5 minut temu, DiBatonio napisał:

po kolei będą wszyscy rozliczen

No tak PO kolei będę wszyscy rozliczeni w tym się z tobą zgadzam 😉 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RLC2 napisał:

Oddać nie oddadzą jak i Tusk nie odda kasy z naszych funduszy emerytalnych, z zamkniętych stoczni, z Amber Gold,  jeszcze mam dawać przykłady? 

Śmieszna sprawa że PIS chyba nie chciał tych pieniędzy bo pewnie wiedzieli na co mają iść bo przecież niemieckie wiatraki są nam bardzo potrzebne prawda... 😉 

 

To Tusk maczał palce w Amber Gold I innych nielegalnych sprawach i nie siedzi? 🤔 Skoro pytasz czy nie podać innych przykładów, musi tego być więcej. PIS nie posadził go, przy tylu dowodach?

Troche prosciej na to patrze, jesli nawet Kaczynski ktory go nienawidzi, nie posadzil go, to zakladam ze nie jest az tak winny.

A skąd wiesz ze stocznie zamknęli choć nie powinni? Może by było tak jak z kopalniami do których wszyscy w PL dopłacają a górnicy się w kasie pławią.

A jak by wiatraki kupili od np Francji było by ok?

Dla mnie jesli coś trzeba to nie ważne od kogo, ważne by dobrej jakości.

Wiatraki są potrzebne, może nie wszędzie powinny stać, ale się przydają. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RLC2 napisał:

No tak PO kolei będę wszyscy rozliczeni w tym się z tobą zgadzam 😉 

Wiem, że Republika raczej kontynuuje narrację kurwizji, zatem czas zerknąć na inne media, a nie szmatławce i propisowskie pociotki.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No argument masz strasznie mocny taki sam jak swój ostry język. 

Zapomniałeś o jednej bardzo istotnej kwestii nie wiesz nic a nic jaką ja telewizję oglądam, oraz czy w ogóle oglądam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Artur Brol napisał:

To Tusk maczał palce w Amber Gold I innych nielegalnych sprawach i nie siedzi? 🤔 Skoro pytasz czy nie podać innych przykładów, musi tego być więcej. PIS nie posadził go, przy tylu dowodach?

Artur, ostatni "odcinek" tej pożal się boże komisji nawet nagrałem, Donio koncertowo pozamiatał pisdrackie zarzuty.

Nie wspomnę już innych aspektów. 

 

6 minut temu, RLC2 napisał:

No argument masz strasznie mocny taki sam jak swój ostry język. 

Zapomniałeś o jednej bardzo istotnej kwestii nie wiesz nic a nic jaką ja telewizję oglądam, oraz czy w ogóle oglądam. 

Wiem za to, jak kuleje u Ciebie pisownia i interpunkcja.

Wystarczy.... i wszystko jasne...

P.S.

Nie chce mi się szukać konkretnych argumentów,  nie ma sensu kopać się z koniem...

Co myślę już napisałem, to powinno wystarczyć...

 

 

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artur Brol  

9 minut temu, Artur Brol napisał:

Troche prosciej na to patrze, jesli nawet Kaczynski ktory go nienawidzi, nie posadzil go, to zakladam ze nie jest az tak winny.

A skąd wiesz ze stocznie zamknęli choć nie powinni? Może by było tak jak z kopalniami do których wszyscy w PL dopłacają a górnicy się w kasie pławią.

A jak by wiatraki kupili od np Francji było by ok?

Dla mnie jesli coś trzeba to nie ważne od kogo, ważne by dobrej jakości.

Wiatraki są potrzebne, może nie wszędzie powinny stać, ale się przydają. 

Może się troszkę zapędziłem może masz trochę racji wiatraki owszem ważne by były dobrej jakości. 

Jeżeli chodzi o stocznie to po zamknięciu naszych Niemcy swoje mocno doinwestowali, a nasz węgiel jest drogi w prostego powodu leży bardzo głęboko koszty wydobycia. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomek4446 napisał:

Dzisiaj podpisałem Umowę na siedmiocyfrową sumę. Jak nie dostarczę towaru zgodnie z warunkami Umowy to płacę kary za dosłownie wszystko.

JA i znowu JA i moje EGO 😂🙈

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, DiBatonio napisał:

Wiem za to, jak kuleje u Ciebie pisownia i interpunkcja.

Mam do Ciebie prośbę skończ te słowne przepychanki one do niczego nie prowadzą. Wytykać każdy potrafi bycie na forum nie na tym polega. Można chyba trochę sie powstrzymać 😉

A co do węgla jest on dobrej jakości może dlatego. 

Osobiście uważam żeby było taniej potrzebna jest elektrownia atomowa. 

Edytowano przez RLC2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogooglaj sobie kto w 2007r. tak naprawdę sprzedał Stocznię Gdańską...

A co do węgla, to w rachunkach placimy za nierentowne kopalnie, za ratowanie nierentownych kontraktów, elektrownie itd.

Potrzebna jest kompetentna i wykształcona kadra, na razie w tej materii nie ma komu bezpiecznie taką elektrownią zarządzać. Oddawać w przypadkowe ręce takie źródło energii byłoby nieodpowiedzialne, na tę chwilę  wyższe uczelnie zaczynają tworzyć kierunki, coś o tym było w radiu.

 Nie cytuj mnie już,  znajdź sobie kogoś innego do dyskusji....

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RLC2 napisał:

@Artur Brol  

Jeżeli chodzi o stocznie to po zamknięciu naszych Niemcy swoje mocno doinwestowali, a nasz węgiel jest drogi w prostego powodu leży bardzo głęboko koszty wydobycia. 

 

Ten węgiel nie jest po części tak drogi, bo górnicy zarabiają duże pieniądze?

Wypłaty też się składają na koszty wydobycia.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sąsiednim forum wszedł gość , atak ,wyzwiska  itp.

Chciałem żeby się odniósł do .

Niestety 🤷🏿‍♂️ 

Ostrołeka 

Izera

Prom

Przekop 

Nitro+Chem "czerwone wody " 

Tak na początek  , bo lista jest  długa.

Poza podwórkowym obrażaniem nie uzyskałem odpowiedzi .

@RLC2Pzdr 

 

 

Edytowano przez Dedal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Artur Brol napisał:

To Tusk maczał palce w Amber Gold I innych nielegalnych sprawach i nie siedzi? 🤔 Skoro pytasz czy nie podać innych przykładów, musi tego być więcej. PIS nie posadził go, przy tylu dowodach?

To świadczy o poziomie wykształcenia i inteligencji. PIS zostawił tak twarde dowody że łatwo ich usadzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RLC2 napisał:

Żadnej alternatywy nie proponuję. Przeczytaj uważnie co jest tam napisane bez żadnych odsetek. PIS rządził nie było kasy z KPO teraz rządzą inni i już cyk pieniążki są choć może jeszcze nie wszystkie. 

KPO to pożyczka z określonym celem przez UE czy Polska potrzebuję tych pieniędzy? 

Po pierwsze:

Tymczasem Piotr Arak, dyrektor Polskiego Instytutu Ekonomicznego, zwrócił uwagę, że warunki KPO opierające się na bezzwrotnych grantach oraz niskooprocentowanych pożyczkach.

Czyli nie jest tak jak piszesz, że całość jest pożyczką(to w gwoli ścisłości).

Czy potrzebujemy?.

Myślę że liczby same mówią za siebie:

Arak wskazał, że "oprocentowanie pożyczkowej części KPO będzie dwukrotnie niższe niż koszt polskiego długu, który obecnie oscyluje w okolicach 6 proc.". Podkreślił, że jest to możliwe dzięki unijnemu zabezpieczeniu spłaty emisji obligacji, które będą finansować pożyczkę.

Unijne gwarancje pozwalają także na pozyskanie większej ilości kapitału niż w przypadku krajowego rynku, także dłuższy termin emisji, nawet na 20-30 lat. Pozwala to zmniejszyć wrażliwość finansów publicznych na zmiany stóp procentowych - wyjaśnił.

Co do samej alternatywy:

Czy Polska ma alternatywny sposób na zapewnienie sobie tak dużego zastrzyku pieniędzy? Arak stwierdził, że jest nim zaciągnięcie dodatkowego długu i zwiększenie deficytu o ok. 3,5 pkt. proc. PKB. To rozwiązanie ma jednak spore minusy.

- Tak znaczny wzrost potrzeb pożyczkowych państwa oznaczałby skokowy wzrost oprocentowania obligacji i kosztów obsługi długu - stwierdził ekspert. Taką sytuację, jak przypomniał, obserwowaliśmy w październiku, kiedy rentowności polskiego długu na aukcjach sięgały prawie 9 proc.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RLC2 napisał:

Śmieszna sprawa że PIS chyba nie chciał tych pieniędzy bo pewnie wiedzieli na co mają iść bo przecież niemieckie wiatraki są nam bardzo potrzebne prawda... 😉 

Nie dziw się  że  pewnie  os. sugerują ci oglądanie określonych stacji telewizyjnych jeśli piszesz, to co piszesz.

Poza tym temat jest szerszy i nic nie stoi na przeszkodzie by były to wiatraki w dużej mierze  na polskich komponentach(patrz: Niemieckie wiatraki „made in Poland”, w Wysokim Napięciu).

A czy wiatraki są nam potrzebne w ogólnym miksie energetycznym,  to już  chyba nie podlega jakimś głębszym  analizą, bo odp. sama się ciśnie na usta.

10 godzin temu, RLC2 napisał:

Jeżeli chodzi o stocznie to po zamknięciu naszych Niemcy swoje mocno doinwestowali, a nasz węgiel jest drogi w prostego powodu leży bardzo głęboko koszty wydobycia. 

Górnictwo węgla kamiennego w Polsce: przyczyny sukcesu i upadku(wysokie napięcie).

Przyczyn tego stanu rzeczy jest więcej, można sobie doczytać w powyższym artykule.

 

Edytowano przez Pitt39
  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Artur Brol napisał:

@gienasMoże łatwo, ale w tym bałaganie jaki wciąż robią bedzie ciężko🙂.

Bo ich kosciol za chwilę świętymi uzna.

Wtedy głęboko wierzący zrobią rewolucję,  bez zastanowienia😄

Na szczęście ciemnaków, znaczy głęboko wierzących jest coraz mniej, mają za małą siłę przebicia. Poszczekają i przejdzie im. :)

 

Ci naprawdę wierzący nie zrobią rewolucji bo wiedzą że to cofanie cywilizacji.

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Artur Brol napisał:

W swietle tego co sie na swiecie ostatnie lata dzieje, co odkryto, w co kosciol byl zamieszany, co czarni w PL robia, to ja sie dziwie ze jeszcze naprawde wierzacy istnieja. 

Ja bym zrobił rozróżnienie na:

-wiara w boga

-wiara w instytucje kościoła/kościelne

Chyba że uznanym, że skoro teoretycznie dobry Bóg pozwala na te niegodziwości w swoich szeregach to, może nie jest taki  dobry, albo zwyczajnie go nie ma ;-).

  • Gratulacje 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...