Skocz do zawartości

Wiim mini - nowy streamer na rynku, który mocno namieszał.


mateolo2

Recommended Posts

12 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Chyba każdy jednak korzysta z connecta.

Mi to działało dobrze na connect

Piotr

 

Ja używam Tidal connect mimo wszystko załapałem jakiegoś buga. Uważam, że jest problem na linii telefon->tidal app->wiim home. Jednak jest za dużo softu (aż trzy aplikacje i trzy różne firmy), który jak widać potrafi namieszać i ostro wkurzyć.

U mnie na przykład Tidal od 4 miesięcy nie zapamiętuje historii odtwarzania i nie odtwarza mi losowo utworów po zakończeniu albumu.  Szkoda nerwów.

Edytowano przez przemek696
styl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tidal coś namieszał ostatnio. Z innej beczki trochę, ale np na Raspberry Pi nie chciało tydzień temu działać w TidalConnect (przez skrypt HiTide). Okazało się, że Tidal zaktualizował się do wersji 2.65 i stąd problemy. Odinstalowałem, pobrałem z Apkmirror wersję poprzednią 2.64.2 i wszystko znów zaczęło normalnie działać. Odptaszkowałem automatyczne aktualizacje Tidala i jadę na tej wcześniejszej wersji (różnic żadnych nie widać na pierwszy rzut oka). Może i z Wiimem Tidal coś nabruździł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.05.2022 o 07:05, S4Home napisał:

Moim zdaniem to gonienie królika da się wyeliminować tylko kiedy przyjdzie jakaś konkretna nowa pasja. Nie mowie zostawiać audio kompletnie. Ale tu zacząć cieszyć się muzyką a rozkminki zostawić na inna branże

No nie tylko ale na pewno będzie bardzo pomocna w tym aby przestać odczuwać że "ciągle coś jest nie tak" ;) (jak to mają niektórzy) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...