Skocz do zawartości

COPLAND CSA 70


kaczadupa

Recommended Posts

Jest.

Na teraz łapie temp. pokojową, za dwie godzinki podłączę. 

Serduszka :)na opakowaniu dodatkowym (nie oryginalnym, które jest za nim)

Czy stojący obok w kartonie, zupełnie nowy "supernaim 3" wróci w poniedziałek?

Czy brzmienie będzie tak urocze jak serduszka i ryciny? Jeżeli tak to jest mój :)

Na żywo prezentuje się bardzo solidnie,  wszystko perfekt spasowane,  nie widać oszczędności 

IMG-20220325-WA0005.jpg

IMG-20220325-WA0002.jpg

IMG-20220325-WA0001.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rafał S napisał:

8 i 1/2 miesiąca. Czy po takim czasie powinienem już więcej rozumieć? :)

Powinieneś wiedzieć, że są wątki, które ciągną się od lat. Jak moda na sukces. Czy Walking dead. Nowe wydarzenia, nowi bohaterowie, zwroty akcji. Nie jest ważny tutaj finał. Najważniejsza jest dobra zabawa autora/ów jak i obserwujących. Sam dobrze wiesz, że ta zabawa nie ma końca. Dziś jest zachwyt za 3 dni frustracja. Ot, taka specyfika tego hobby 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafał S napisał:

Czyżbyś na serio rozważał Copelanda? A co z Cyrusem i9 XR? Podobał Ci się i miał dobrego DAC-a, czyli mógłbyś dodatkowo zredukować koszty sprzedając Qutesta...

Cyrus i9xr bardzo fajny ale im dłużej go słuchałem tym bardziej zaczynałem tęsknić za brzmieniem Cyrusa 8.2 DAC z PSX r2. W nowym wydaniu brakowało mi organiczności wokali i tylko dlatego nie został. Pewnie dedykowany zasilacz Cyrus psu-xr załatwi/domknie temat ale jego cena będzie raczej wyższa jak cena Coplanda csa 70.... Taki nieistotny drobiazg. 

Copland csa 70 tę organiczność ma z pewnością dużo większą niż Cyrus i9xr ale jego średnica absolutnie nie zamula (naim) , jest przestronnie a zarazem soczyście i bardzo! zróżnicowanie barwowo ale bez podgrzewania (naim) . Średnica csa 70 robi ogromne wrażenie (jak w SuperNait 3 chociaż zupełnie inaczej) . 

Oczywiście ani Cyrus ani Copland tak soczyście i tak dynamicznie  nie wystrzeli na basie jak Naim, ta bomba atomowa na niskich to jego broń. 

Ps. Przypomnę tylko dla Pana uszczypliwego (nie Rafał) ;) , że obok Coplanda na podłodze leży nowy, oryginalnie zamknięty SuperNait 3 ( bardzo chciałbym go rozpakować ale nie chcę być świnią by w razie zwrotu oddać go do salonu  rozgrzebanego). Jego cenę (ale i Cyrusa i9XR) każdy widzi i każdy się domyśla, że rabat na Naim to RABAT a rabat na Coplanda to nawet nie rabacik a jednak kaczadupa ma z jakiegoś powodu stresa.  

NA KONIEC DODAM, ŻE TO MOJE WRAŻENIA. Staram się być maksymalnie obiektywny w tym maksymalnie subiektywnym hobby... 

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kaczadupa napisał:

Albo mam dobry dzień albo Copland popełnił majstersztyk. Ewentualnie wybitna synergia z ATC scm 7. 

Adam, kibicuję i generalnie podziwiam, ja bym dostał na łeb....wiesz o czym mówię.

Jestem ciekawy jak długo ta synergia będzie się utrzymywać, znając życie,  chyba nie za długo 😉

Czekam na kolejne odkrycie w twoim wykonaniu.

🤞

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę sprawdzę  jak zatrybi  Copland z Dynaudio x14, Dali Menuet i JMR Lucia. Dwa ostatnie monitorki  to fantastyczne paczuszki. 

A co do odkryć wzmacniaczy to już jest mój koniec.

Potem są już tylko Accu, Gryfy i Levinsony. Wolałbym kupić domek nad jeziorem. 

Fantastyczna przestrzeń, oddech czy bardzo gęsto i metr przed sceną Jacku? Ciężkie, bardzo efektowne uderzenie basowe czy lżej ale z większą kontrolą i zróżnicowaniem? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, no_i_fajnie napisał:

Niezadługo piszemy łącznie.

Akurat w tamtym kontekście napisałbym oddzielnie, bo chodzi o zaprzeczenie "za długo" a nie o pojedynczy przysłówek (synonim "wkrótce").

"Możesz się jeszcze pobawić na dworze, tylko nie za długo, bo niezadługo będzie obiad."

Podobny przykład to sławna historycznie " nie cała / niecała".

"Wbrew przewidywaniom list zajął mu nie całą stronę, lecz niecałe pół."

Pozdrawiam. :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...