Skocz do zawartości

iFi Zen One Signature - przetestuj i wygraj!


iFi Audio

Recommended Posts

Wczoraj odebrałem i trochę posłuchałem ifi 

Tu zdjęcie 

IMG_20220615_222331.thumb.jpg.b4b8a7b43303f207b6af98bd9f106e6f.jpg

Sama kość wcale nie jest tak łatwo odróżnić bo liczy się cała implementacja, słuchałem dawno matrixa na 9038 i świetna równowaga między technicznym i analogowym graniem z kolei było dużo opinii o surowym Sabre, nic dziwnego jak mamy zła implementację w budżetowym dacu, wtedy takie opinie się mnożą.

Wolfsony bardziej pamiętam za lekko mulowate w graniu, ale mam małe doświadczenie z nimi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2022 o 22:33, Arko55 napisał:

Wczoraj odebrałem i trochę posłuchałem ifi 

Tu zdjęcie 

IMG_20220615_222331.thumb.jpg.b4b8a7b43303f207b6af98bd9f106e6f.jpg

Sama kość wcale nie jest tak łatwo odróżnić bo liczy się cała implementacja, słuchałem dawno matrixa na 9038 i świetna równowaga między technicznym i analogowym graniem z kolei było dużo opinii o surowym Sabre, nic dziwnego jak mamy zła implementację w budżetowym dacu, wtedy takie opinie się mnożą.

Wolfsony bardziej pamiętam za lekko mulowate w graniu, ale mam małe doświadczenie z nimi. 

Czy to może jakiś zasilacz liniowy? Będziesz go porównywał z oryginalnym z zestawu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2022 o 21:32, Arko55 napisał:

@iFi Audio Wtedy musiał bym wypożyczyć od znajomej markowy zasilacz którego używa przy swoim DACu Chorda i o te kilka dni przedłużył by się test z publikacją o DACu iFi, jeżeli jesteście chętni to mogę zapytać Doroty i sprawdzić z dobrym zasilaniem

Jasne, zróbmy tak. Myślę, że to będzie cenna informacja dla innych użytkowników, ile jeszcze można wycisnąć z Zen One.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mateolo2 napisał:

@iFi Audio z ogromna przykrością muszę zrezygnować :( Wypadł mi wyjazd służbowy i nawet nie wiem kiedy miałbym okazje na testy, a co dopiero na napisanie recenzji. Bardzo przepraszam za zamieszanie i zycze wszystkich uczestnikom wygranej!

Przykro mi to słyszeć :( 

No to czekamy do poniedziałku na ostatniego chętnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje @lpomis!

Twoja recenzja była świetna. Na pierwszy rzut oka oprawa robi wrażenie. To zwraca uwagę, ale nie jest to wszystko. @FromBorg i @Arko55 Deptali Ci po pietach, ale to co zadecydowało o Twoim zwycięstwie to bardzo dobra spójność i łatwość w czytaniu Twojego tekstu.

Jeszcze raz gratulacje!

@lpomis - Zen One Signature

@FromBorg - 20% zniżki na zakupy w Audiomagic

@Arko55 - 20% zniżki na zakupy w Audiomagic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lpomis napisał:

Co mogę napisać - po prostu bardzo się cieszę! iFi zajmie dumne miejsce w moim drugim systemie i zastąpi wbudowany przetwornik w Audiolabie

No i z tym " drugim" przegiąłeś . Zrobi się reasumpcję i ....... @iFi Audio to kiedy ma być ta przesyłka ? :)

Gratulacje Wojtek , ciężko mi to przechodzi przez gardło i ręka mi się trzęsie jak to piszę, ale byłeś bezapelacyjnie najlepszy !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, iFi Audio napisał:

Gratulacje @lpomis!

Twoja recenzja była świetna. Na pierwszy rzut oka oprawa robi wrażenie. To zwraca uwagę, ale nie jest to wszystko. @FromBorg i @Arko55 Deptali Ci po pietach, ale to co zadecydowało o Twoim zwycięstwie to bardzo dobra spójność i łatwość w czytaniu Twojego tekstu.

Jeszcze raz gratulacje!

@lpomis - Zen One Signature

@FromBorg - 20% zniżki na zakupy w Audiomagic

@Arko55 - 20% zniżki na zakupy w Audiomagic

Chciałbym tylko dodać, że tuż za podium był @seba3002

Nie pytajcie skąd wiem, wczoraj już gratulowałem Organizatorowi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...