Skocz do zawartości

Offtopic


Recommended Posts

Można jeszcze "amerykańską" invicte dorzucić do Pagani 😅 i już wtedy jest szał ;D ogólnie na pewno chce jeszcze jednego Zeppelina, jednego pilota z Laco, i jednego max dwa diverka i mam nadzieję, że mi wystarczy ;D a pomyśleć,  że miałem sobie kupić tylko zegarek do garniaka ;D . Świat zegarkow jest o tyle piękny, że można zbierać, kupowac wymieniać i to się nigdy nie kończy ;D 

Mam też fajnego typa w Krakowie, który robi paski na zamówienie;) jaki chcesz, z czego chcesz itp ;D a powiedzieć, że ceny ma dobre to jak nic nie powiedzieć;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego dla wszystkich pracujących. Mamy i my swoje święto.

 

Czy ktoś miał kontakt z zegarkami Atlantic? Z obecnej lini produkcyjnej. Mam, choć nie noszę, jeszcze z pierwszej komunii. Tatuś z dziadkiem zarobili na niego. A ja dzisiaj doceniam ich trud. 
 

Chciałbym sobie sprawić prezent na urodziny. Pomyślałem o Atlantic. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Michał Gałązka napisał:

No ale generalnie różne opinie na temat rotomatów słyszałem więc na ten moment odpuściłem temat :) a wiesz ciężko nosić ciągle te zegarki mając ich na ten moment 12 sztuk z dwoma pustymi miejscami w pudełku :P Co prawda ten Casio Edifice drugi od lewej już wyleciał na OLX i czekam aż się sprzeda ale tak czy inaczej 14 zegarków to taka granica której nie chce przekraczać :P

20240419_074058.jpg

Czyli jeszcze pudełko uzupełnić i z głowy. Pozostanie tylko noszenie. Niezła kolekcja, tak na marginesie 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, AudioTube napisał:

Chciałbym sobie sprawić prezent na urodziny. Pomyślałem o Atlantic

Słuchaj, zegarkowi guru mnie moga zjeść ale też nie raz narażałem się audio guru i żyje, ale do brzegu :) Dla mnie sentyment ma znaczenie, jest sentyment do Atlanticto szukaj modelu u nich :) tak na logikę to casio za 200 zł dobrze pokaże Ci czas, zmierzam do tego, że z audio mamy trochę inaczej, tam im więcej wydamy im więcej poświęcimy to jest lepiej, tu casio za 200 zł skasuje dokładnością 99% automatycznych zegarków wartych i 20 razy tyle :P także obejrzyj sobie atlantica z bliska, zobacz jak leży na ręce zobaczy czy pasuje Ci do typu stroju w którym chcesz go nosić i jeśli tak jest to kupuj :) A sama marka jest całkiem ok no i jest swiss made ;)

 

9 godzin temu, Artur Brol napisał:

Czyli jeszcze pudełko uzupełnić i z głowy. Pozostanie tylko noszenie. Niezła kolekcja, tak na marginesie 👍

tak mówiłem jak uzupełniałem pierwsze pudełko na zegarki także cholera wie jak to się skończy :)

 

5 godzin temu, tomek4446 napisał:

chylę czoło nad wiedzą i podziwiam pasję. 

dzięki ale chyba przeceniasz :) wg mnie to wiedza  na poziomie takim by kupić świadomie :) Taka pewnie na poziomie mojej wiedzy z audio albo i mniejsza :) TYlko może wydawać się inaczej jeśli się nie interesujesz zegarkami :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, AudioTube napisał:

Chciałbym sobie sprawić prezent na urodziny. Pomyślałem o Atlantic. 

Tak jak @Michał Gałązkanapisał, to jest Twój wybór. Tobie ma sprawiać przyjemność noszenie i patrzenie na niego. Tu masz być egoistą!

Atlantic to szwajcarska marka. Mniej znana na świecie, jakoś tak z dawnych czasów dobrze kojarzona w Polsce.

Żaden zegarkoholik też się do tego wyboru nie przyczepi. 

 

A to moje pudełko z końcówki 2021. Trochę się zmieniło w międzyczasie. Ułożone według wieku zegarków.

20211227_120646.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek a gdzie kupić takie pudełeczko na zegarki?

Nie mam ich dużo i jakiś cennych, ale przydało by się mieć w nich porządek.

Najfajnieszy to już 19 letni(w moim posiadaniu) biała Festina, ktorą dostałem od właściciela ,gdy jego koń Don Carlos (właściwie to był jego dzierżawcą) wygrał Derby arabskie w 2005roku. Oprócz zegarka dał mi wtedy 1000euro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, tomek4446 napisał:

@Artur Brol, @Michał Gałązka chylę czoło nad wiedzą i podziwiam pasję. 

Miło z Twojej strony. Jednak muszę stwierdzić że wiedzy to ja takiej wielkiej nie posiadam. To co wiem - jeśli tak można powiedzieć - to, to co przeczytałem lub od sprzedawcy, jednego czy drugiego wyciągnąłem. 

Nie wiele tego jest.  Zegarek już jakiś czas planuje kupić. Jednak jeszcze się do tego na poważnie nie wziąłem.

 

Niezłe kolekcje tutaj widzę koledzy posiadają. To ja chylę czoła 🫡

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Artur Brol napisał:

Niezłe kolekcje tutaj widzę koledzy posiadają. To ja chylę czoła 🫡

Obie skromne. Nawet bardzo.

W mojej brakuje już obu dolnych, a Seiko Giugiaro Diver oddałem mojemu "angielskiemu synowi" jak mu się jego zegarek popsuł gdy był w PL. Doszły za to wspomniane już wcześniej Nautica i Schaumburg. Dalszych planów raczej nie mam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie coś tam się szykuje ale zobaczymy :) tu trzeba uważać bo można popłynąć;) moim marzeniem jest nie kupować kolejnego pudełka na zegarki i zostać przy 14 sztukach tylko już wiem, że część po prostu zmienię na inne bo z czasem i gust się zmienia ale trzeba pamiętać o normalnym życiu i bardziej sensownych inwestycjach niekoniecznie w zegarki ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...