Skocz do zawartości

Coś o nas


Recommended Posts

4 minuty temu, audiowit napisał:

No wiesz, mówienie z pełnymi ustami też jest nietaktem... oglądanie przemielonego jedzenia może być nieapetyczne dla kogoś innego. Ale widocznie też Ci to nie przeszkadza.

Przełykam i odpowiadam lub tylko skłonem głowy dziękuję :) .

 

Czepiacie się szczegółów, a całokształt ginie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, gienas napisał:

@DiBatonio faktycznie dziwny, skoro zamiast znajomych odwiedzasz galerię.

 Ja mam znajomych i ich odwiedzam i to o ich drzwiach piszę...

Taaaaa...

A wszyscy Twoi znajomi mają drzwi na oścież otwarte,  jasssne.

Brawo!

P.S.

Nie nie chadzam po galeriach handlowych, to był tył,o przykład,  czasem bywam  jak coś potrzebuje zanabyć. 

25 minut temu, audiowit napisał:

Ale jeśli panie schodzą po schodach, to Ty powinieneś iść pierwszy

Oczywiście,  moja pani nawet drzwi otwiera przede mną. 

Można?  No można.😏

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rega napisał:

A ja chodzę do galerii, kiedy chcę obejrzeć jakąś wystawę. Np twórczości jakiegoś malarza. Od jakiegoś czasu,  przyjęło się, galerią nazywać dom towarowy lub zlepek wielu różnych sklepów w jednym budynku. Z prawdziwą galerią ma to niewiele wspólnego. 

Dokładnie Romku, dlatego napisałem i poprawiłem się, chodziło mi o galerie handlową. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wing0 napisał:

To co w tym wątku teraz się czyta wiele wyjaśnia odnośnie sytuacji na forum :). 

:D dokładnie :D te szczegóły 🤣

8 minut temu, DiBatonio napisał:

Zapytam tylko, jak witasz się z kobietą, kto pierwszy wyciaga dłoń do powitania?

To zależy od sytuacji - czy Ty przyszedłeś czy ona, czy Ty jesteś przedstawiany czy ona -> najprościej

 Wciąłem się, wiem :D ale co tam ;)

Edytowano przez gienas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, DiBatonio napisał:

Być może. 

Zapytam tylko, jak witasz się z kobietą, kto pierwszy wyciaga dłoń do powitania?

Klękam i całuję :)

A tak poważniej. Nie bywam w takich sytuacjach. W mojej opinii nie do końca dobrze to świadczy kiedy kobieta od tak na przywitanie w pracy rękę do Ciebie wyciąga. Dawniej wiadomo jak były czasy gdy kobiety całowało się w rękę był taki gest z ich strony ale ręką ułożona inaczej. Dziś nie wydaje mi się w dobrym smaku by powiedzmy Dama wyciągała rękę do przyklepania piony...

Jeśli natomiast się to zdarza nie wypada od tak olać tematu i jeśli nie jest to kobieta godna ucałowania ręki uważam że powinno się ją uścisnąć z wyczuciem oczywiście nie jak kowalową ;)

Edytowano przez Wing0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DiBatonio, idziesz przodem schodząc ze schodów, bo gdyby Pani miała zamiar spaść, to uratowałbyś ją. Na tej samej zasadzie nie wpuszczasz kobiet przodem do pomieszczen/miejsc gdzie mogą Was spotkać niespodzianki. 

Dibatonio ma rację. Zawsze pierwsza podaję rękę kobieta. 

1 godzinę temu, gienas napisał:

Przełykam i odpowiadam lub tylko skłonem głowy dziękuję :) .

 

Czepiacie się szczegółów, a całokształt ginie...

To nie są szczegóły. To bardzo ważne zachowania zarówno w życiu codziennym, towarzyskim i służbowym. Nie wspomnę o dyplomacji, gdzie ten język czasem może doprowadzić do wojny lub ustanowienia pożądku na następne dziesięciolecia:)

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, audiowit napisał:

DiBatonio, idziesz przodem schodząc ze schodów, bo gdyby Pani miała zamiar spaść, to uratowałbyś ją. Na tej samej zasadzie nie wpuszczasz kobiet przodem do pomieszczen/miejsc gdzie mogą Was spotkać niespodzianki. 

Rzadko chadzam schodami😁

Tym bardziej rzadziej zdarza się, by iść w towarzystwie, tym  bardziej kobiet.

Kobietę zawsze wolę puszczać przodem, właśnie ze względu na te niespodzianki😆

6 minut temu, Wing0 napisał:

Heheh Witek po tych cyrkach z pseudofeminizmem to wszystko już nie jest takie czytelne jak kiedyś. Często już to co się ma w spodniach czy w sukience (jak było w pewnej piosence;) nie określa kto jest kim :)

A dziwisz się, że w obecnych czasach te cechy się zacierają? 

Od kiedy internet spowszechniał i wylęgło się serwisów społecznościowych,  jak grzybów po deszczu, czego oczekiwać? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, audiowit napisał:

Dibatonio ma rację. Zawsze pierwsza podaję rękę kobieta. 

Świadome kobiety o tym wiedzą, ale jest wiele takich, które niestety nie.

W pracy mam kolesia, który jak tylko pojawi się kobieta w gronie mężczyzn on jedyny i pierwszy wyciąga dłoń. 

Za każdym razem mam bekę, bo też jest z tych yyyhmmmm....

 Na szczęście, coraz więcej młodych dziewczyn ma tę świadomość i wie jak się zachować w towarzystwie(mężczyzn lubmieszanym), to one pierwsze wyciągają rękę na powitanie.😉

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Adi777 napisał:

Tak samo w sporcie. Na przykład Lia Thomas. Każdy wie, że ogólnie faceci są silniejsi od kobiet, bo tak po prostu jest, a tu takie cyrki. Patola.

To akurat jest nie fair, była/ł chyba jeszcze taka/ki biegaczka.

1 minutę temu, Adi777 napisał:

Nie, to nie ta.

No to jest ich więcej 😉😁😁😁

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6169813/Rapist-Karen-Whites-ex-girlfriend-says-gender-change-sham.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Adi777 napisał:

Tak naprawdę to nie jest śmieszne, tylko tragiczne. 

Zależy jak na to spojrzeć i z czyjego punktu widzenia.

Dziś wielu ściganych przestępców podejmuje takie dycyzje,  mają motyw.

Inni czują się odmiennie od urodzenia, a że medycyna i nauka dziś pozwala na takie zmiany, to korzystają. 

Nic mi do tego.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...