Skocz do zawartości

Coś o nas


Recommended Posts

4 godziny temu, Adi777 napisał:

Jak tam remoncik? 😉 Finito?

jasne , że finito !!! To znaczy będzie jak w ten weekend pomaluje salon / po polsku duży pokój :) / i meblarz zrobi wszystkie szafki do końca , a na razie jest chory. Będę miał z tym pokojem trochę zabawy , bo chcę zmienić układ sprzętu audio , a to niesie za sobą zdjęcie ze ścian kilku półek i obrazów , a więc szpachlowanie ścian itp. Mam na to wszystko 48 godzin i jestem optymistą :) Najgorzej , że mam na jednej ścianie tapetę i ona zostaje. Spoko , z zabezpieczeniem podczas malowania sufitu dam radę. Ale .... kładąc ją wymyśliłem sobie , że będzie po 5 cm odstępu między narożnikami pokoju. A teraz muszę pomalować te 5 cm ściany nie nachodząc farbą na tapetę. Mam oczywiście taśmę malarską , ale nie wiem czy na koniec nie zerwę jej razem z wierzchnią stroną tapety. No , nic , życie pokaże :) 

4 godziny temu, Adi777 napisał:

Wczoraj rozmawiałem z instalatorem wodno-kanalizacyjnym, będzie działał w przyszłym tygodniu. Posadzkarzy już zaklepałem, żeby nie czekać.

No , to już czas zacząć myśleć o wprowadzeniu się :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma malarska nie koniecznie mocna ale podstawa to krawędź tej taśmy przelecieć z paluszka akrylem rozwodnionym który jak zaschnie tworzy blokadę i farba nie podcieka pod taśmę . A wtedy taśma nie musi już dolegać na tapecie tylko sama krawędź . 

Albo z pędzelka Panie 1cm a reszta mały wałeczek 😉

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wkroczę z małym wtrętem: @Asia, pokój miałyśmy zacny i nawet pseudo kawa rano nie była zła, hah. @tomek4446 klimat na podwórku bardzo mi się podobał, tak jak klimat na Piotrkowskiej i klimat Łodzi (tyle, na ile ją znam) :) 

@MarcKrawczyk czy zdjęcie robiłeś u Majlerta? 

Miłego dnia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić opony zimowe i nie mogę się zdecydować. Miałam opony Continental, Dunlop, Pirelli i tych na pewno nie kupię po raz drugi.  Miałam Nokian i były świetne, ale czytam, że już nie są tak dobre, jak jeszcze parę lat temu, a poza tym nie mają homologacji BMW 😉.

Moje pytanie: kupić Michelin Alpin 5 (6?)  czy Bridgestone (LM005, LM001)? Nie mam siły wczytywać się w opisy i opinie, może ktoś ma to w małym palcu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w NL i często Vredestein uzywalem. Czy są lepsze od tych przez Ciebie wymienione?

Pojęcia nie mam. Możesz np ilość decybeli porównać itd.

Ja tam - ok, najtańszych nie kupuję - ale wychodzę z założenia że nawet te najdroższe nie pomogą,  jeśli szybkości się nie dostosuje do warunków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...