Skocz do zawartości

Poszukiwanie następcy Panasonic TX-L55WT60E


Bogusław 66

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 24.06.2022 o 13:09, DiBatonio napisał:

Póki co wrzucam ranking , hmmm czy ktoś tu widział Samsunga na liście? 

Ojoj, chyba uciekł. 

https://jakitelewizorkupic.pl/najlepsze-telewizory-oled/

O co chodzi, przecież jest na pierwszej pozycji, aczkolwiek akurat Samsunga nie uwzględniam w posiadaniu.

Zanim moja plazma Panasonic 50" wyzionie ducha, prędzej ja mogę to uczynić, a więc dobrze by było odwrócić kolejność :)

Panasonic LZ2000 czy Sony na nowej matrycy QD oto jest pytanie?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemeklbn napisał:
Dnia 14.08.2022 o 11:23, MMarek napisał:

Panasonic LZ2000 czy Sony na nowej matrycy QD oto jest pytanie?

Nie znalazłem żadnego materiału, który negowałby wyższość nowego panelu od Samsunga. Tak czy owak to wybór między bardzo dobrym i jeszcze lepszym.

A może już warto poczekać do sklepowej prezentacji Panasonic na rok 22, bo miały być w połowie lipca z przesunięciem na początek sierpnia, czyli blisko, bo już jest po terminie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słusznie, ale ubzdurałem sobie, że tylko Panasonic lub Sony? Tych chińskich /TCL i Hisense/ nie biorę pod uwagę. Natomiast Philips z Ambilight interesujący, ale nie mam na ścianie za  telewizorem wystarczającej powierzchni, aby mi nie świecił po panelach akustycznych. Gdyby Ambilight był taki rewelacyjny, to dlaczego inne firmy nie idą w tym kierunku?


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Panas przez spóźnialstwo się nie załapał i nie widzę nic o OLED S95B Samsung? moze za rok?

Sądzę, że Panasonic zobaczywszy, iż jest już Sony i Samsung na nowej matrycy QD,  próbuje jeszcze coś poprawić, dlatego być może to opóźnienie. A więc warto czekać.

Edytowano przez MMarek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2022 o 11:23, MMarek napisał:

O co chodzi, przecież jest na pierwszej pozycji, aczkolwiek akurat Samsunga nie uwzględniam w posiadaniu.

Nastąpiła aktualizacja, mój wpis był poczynionywczerwcu, o e niewtym linku masz listę TV na miesiąc sierpień. 

Jak dla mnie, nie zmienia to faktu, że gdybym miał dziś wybierać oleda to LG z serii evo.

Ale nie mam potrzeby, mojego Panasa tez nie przeżyję 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 14.08.2022 o 11:23, MMarek napisał:

Zanim moja plazma Panasonic 50" wyzionie ducha, prędzej ja mogę to uczynić, a więc dobrze by było odwrócić kolejność :)

Panasonic LZ2000 czy Sony na nowej matrycy QD oto jest pytanie?

 

A więc odwróciłem kolejność :) 

Chyba oszalałem na "stare lata", ponieważ od trzech dni wisi na ścianie Sony A95K. Oczywiście nie obeszło się bez komplikacji, gdyż najpierw był 55", a po stwierdzeniu, że popełniłem jeden z większych błędów mojego życia, została dokonana wymiana na 65".

Zaraz połowa września, a Panasonica LZ2000 jak nie było, tak nie ma. Sam sobie winien, że kasa poszła do Sony.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, przemeklbn napisał:

Super. Jak wrażenia z panelu QD-OLED? Mocno widać progress w pokryciu kolorów?

W stosunku do starej 12-letniej plazmy, dla mnie obraz i dźwięk powalający.

W następnym tygodniu zapowiedział inspekcję doświadczony St. Rewizor @lpomis, a trzeba wiedzieć, że żadna niedoskonałość przed nim się nie ukryje :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...