Skocz do zawartości

Gniazdka elektryczne podtynkowe


Recommended Posts

29 minut temu, tomek4446 napisał:

Co można kurna naprawiać w kablu ?

W kablu? Drutów samych w sobie nie naprawisz. :D Ale wtyczki i ich zarobienie w przewodach to i najlepszym może się nie udać. Nie słyszałem jednak o wadliwej partii w której dochodzło by do takich numerów.

Mi się raz zdarzyło upalić gniazdko przez wtyczkę, ale to był odkurzacz. Plecionka przy zaciskach częściowo się rozerwała i przy obciążeniu temperatury dostała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Butler napisał:

Plecionka przy zaciskach częściowo się rozerwała i przy obciążeniu temperatury dostała.

Przypomniałeś mi , że muszę zrobić porządek z zasilającym Supry. No , bo , no , oplot kończy się przed wtyczką i widać piękne kolorowe pojedyncze kabelki wchodzące do wtyczki ;) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Butler napisał:

Drutów samych w sobie nie naprawisz. :D Ale wtyczki i ich zarobienie w przewodach to i najlepszym może się nie udać.

Dokładnie tak, takich przykładów można mnożyć, a rzeczony Bazodrut no cóż widziałem jego wydumki z wiwisekcji.

Masakra, za takie coś powinen być pragraf.

Jestem uczulony na gościa i to mocno.

Jednakże jak ktoś ma doświadczenie to przede wszystkim nie wypuści do ludzi przewodów z pędzlem z drucików w zaciskach wtyczek, od tego są tulejki i widelki do zaprawiania końcówek. 

Przede wszystkim jest bezpiecznie, a i sonicznie bywa, że jest lepiej niż z gołymi drutami we wtyczce.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...