Skocz do zawartości

Cyrus One gwarancja


Fantomas

Recommended Posts

Koledzy, w innej ofercie sprzedaży tłumaczyliśmy już żeby nie dyskredytować ofert zbędnymi komentarzami, Jeżeli ktoś zainteresowany ma pytania o przedmiot proszę do oferenta pisać, a nie prowokować do niepotrzebnych w tym dziale dyskusji "czy cena jest atrakcyjna, czy nie za wysoka itd". Nie jest to zabronione ale prowokuje do słownych utarczek i niepotrzebnych napięć na forum. Pozdrawiam.

  • Lubię to 3
  • Gratulacje 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Fantomas napisał:

Cyrus zarezerwowany. Dam znać później czy aktualne.

Nie zarezerwowany tylko kupiony przeze mnie na allegro lokalnie i opłacony z góry przez allegro, ogarnij się i wyślij go w końcu,  dodam, że kupiony tydzień temu. Poza tym na forum AS jest wątek,  że zleciłeś wysyłkę już, to o czym ty tu piszesz?Napisałem Ci co i jak robię na allegro czacie jak nie wyslesz

Edytowano przez PawełW
  • Lubię to 1
  • Zdezorientowany 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawełW napisał:

Nie zarezerwowany tylko kupiony przeze mnie na allegro lokalnie i opłacony z góry przez allegro, ogarnij się i wyślij go w końcu,  dodam, że kupiony tydzień temu. Poza tym na forum AS jest wątek,  że zleciłeś wysyłkę już, to o czym ty tu piszesz?Napisałem Ci co i jak robię na allegro czacie jak nie wyslesz

Współczuję. Pewnie Fantomas zaspał na przyjazd kuriera. Takie drzemki mu się niestety zdarzają.
Również podpisuję się pod prośbą @KrólKiczu. To już co najmniej trzeci numer tego gościa tylko na tym forum!

  • Lubię to 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzesiek202 napisał:

Współczuję. Pewnie Fantomas zaspał na przyjazd kuriera. Takie drzemki mu się niestety zdarzają.
Również podpisuję się pod prośbą @KrólKiczu. To już co najmniej trzeci numer tego gościa tylko na tym forum!

Tym razem wysyła wysyła i nie może wyslac, jutro kończy się 7 dniowy regulamin w allegro lokalnie o przesyłce, spór  otwarty, zobaczymy, w końcu ludzie się zbiorą i mu gnaty połamią.  Na każdym forum powinno wisieć takiego oszusta zdjęcie i nikim różne profilowe imię i nazwisko, nikt by się nie naciął,  moja sprawa jeżeli się nie skończy pomyślnie będzie też w organach scigania

 

Edytowano przez PawełW
  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PawełW napisał:

Tym razem wysyła wysyła i nie może wyslac, jutro kończy się 7 dniowy regulamin w allegro lokalnie o przesyłce

I pomyśleć, że ja też rozważałem z nim transakcję wysyłkową. Na szczęście (!) skończyło się na stracie ok. 150 zł za koszty paliwa.

Edytowano przez Grzesiek202
  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grzesiek202 napisał:

I pomyśleć, że ja też rozważałem z nim transakcję wysyłkową. Na szczęście (!) skończyło się na stracie ok. 150 zł za koszty paliwa.

Najgorzej szkoda mi tylko mojego syna bo on cierpi na tym najgorzej, młody meloman i już taki incydent, dla niego to kupiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PawełW napisał:

Nie zarezerwowany tylko kupiony przeze mnie na allegro lokalnie i opłacony z góry przez allegro, ogarnij się i wyślij go w końcu,  dodam, że kupiony tydzień temu. Poza tym na forum AS jest wątek,  że zleciłeś wysyłkę już, to o czym ty tu piszesz?Napisałem Ci co i jak robię na allegro czacie jak nie wyslesz

Są inni chętni. Bo przecież zrezygnowałeś w ostatnim momencie...

I zwyzywałes mnie od "frajerów" w prywatnych wiadomościach. 

 

1 godzinę temu, Grzesiek202 napisał:

I pomyśleć, że ja też rozważałem z nim transakcję wysyłkową. Na szczęście (!) skończyło się na stracie ok. 150 zł za koszty paliwa.

To z jakiej parafii zarzadales obniżki o 400 pln?!

 

A co do Cyrus one? Wyślę go we czwartek. Tak właśnie ustaliłem w firmie  .

  • Zdezorientowany 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fantomas napisał:

Są inni chętni. Bo przecież zrezygnowałeś w ostatnim momencie...

I zwyzywałes mnie od "frajerów" w prywatnych wiadomościach. 

 

To z jakiej parafii zarzadales obniżki o 400 pln?!

 

A co do Cyrus one? Wyślę go we czwartek. Tak właśnie ustaliłem w firmie  .

Fantomas vel quatros, weź już nic nie pisz, żadnych bzdur, Twoja mama dzwoniła do mnie i przepraszała mnie i że paczka ma być wysłana, proponuję Ci siedzieć cicho bo to na Twoja niekorzyść jest, cały czas czekam na przesyłkę a frajerem no niestety jestescjak kable sam do siebie wysłałeś zamiast do kolegi z forum as, czas do szpitala z Twoja chorobą,  bo w końcu ujawnię i po co Ci to 

2 godziny temu, Fantomas napisał:

Są inni chętni. Bo przecież zrezygnowałeś w ostatnim momencie...

I zwyzywałes mnie od "frajerów" w prywatnych wiadomościach. 

 

To z jakiej parafii zarzadales obniżki o 400 pln?!

 

A co do Cyrus one? Wyślę go we czwartek. Tak właśnie ustaliłem w firmie  .

Nie w czwartek tylko  w środę tak przez telefon obiecała mi Twoja mama, czyli jutro kurier podjeżdża po paczke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dziwne rzeczy się dzieją odnośnie tego ogłoszenia i jego autora (znowu!),  dlatego zostawiliśmy komentarze innych użytkowników Forum...

Tym niemniej proszę wszystkich o trochę bardziej wyważone wypowiedzi, choć nie dziwię się że Kupującego wkurza to mocno - ty m bardziej że nie jest to pierwszy problem ze sprzedającym (na razie to bardziej "ogłaszającym" niż "sprzedającym")

Pozdrawiam
PS. Mam nadzieję, że wreszcie zakończy się to pomyślnie.... cała ta smutna historia "sprzedaży".

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie dostałem więc nie można pisać tak, że jest u nowego właściciela, chyba, że nie chodzi o mnie, cały czas czekam.

Sprostuje tylko , że mam numer przesyłki więc czekam na kuriera, jak dostanę i będzie tam wzmacniacz to wtedy będziesz mógł tak napisać Fantomas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...