Skocz do zawartości

Streamer DAC EverSolo DMP A6


MarcKrawczyk

Recommended Posts

Niestety nie. W przypadku wejścia opt/coax nie ma nawet ikonki żeby sprawdzić. VU meter też nie do końca działa bo trzeba wyłączyć sterowanie głośnością co w moim przypadku odpada, mam końcówkę mocy hypexa podłączoną. Można podkręcić głośność na 3/4 i wtedy się ruszają wycieraczki ale nie tak to powinno działać. Dołożyli za to dobrze widoczną info o głośności gdy jest po optyku z zewnątrz sygnał podany. 

 

5.jpg

40 minut temu, Artur Brol napisał:

Jeśli się spisuje, tak jak wygląda.

Sonicznie nie mam nic do zarzucenia. Wiernie oddaje to co podane z zewnątrz lub ze streamu. Jakieś drobne różnice podobno są przy Tidalu gdy korzysta się z wewnętrznej apki vs Tidal connect ale ja nie słyszę różnicy. 

Dla mnie funkcjonalność rippowania płyt jest na topie ficzerów A6. Bierzesz prosty napęd, wrzucasz płytę, podajesz ścieżkę wybierając format kopii i w kilka minut masz zapas na dysku. Okładki i treści tytułów przypisuje automatycznie. 

 

4.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ProjectPi napisał:

Pomimo tego okropnego i strasznie ponoc zaszumionego SMPS wewnatrz, ze wrednie spytam?

Nie widziałem pomiarów ale dobry SMPS może mieć mniejszy poziom szumu od zasilacza LPS. Przykład to zasilacze od iFi Power. Używam i chwalę. Na stronie można obejrzeć pomiary wybranych zasilaczy i wstydu iFi nie przynosi ;) 

Jeżeli chodzi o zasilacz A6 to chętnie bym z ciekawości wymienił ale tylko z ciekawości bo nic mi w dźwięku streamera nie przeszkadza. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MariuszZ napisał:

Nie widziałem pomiarów ale dobry SMPS może mieć mniejszy poziom szumu od zasilacza LPS. Przykład to zasilacze od iFi Power. Używam i chwalę. Na stronie można obejrzeć pomiary wybranych zasilaczy i wstydu iFi nie przynosi ;) 

Jeżeli chodzi o zasilacz A6 to chętnie bym z ciekawości wymienił ale tylko z ciekawości bo nic mi w dźwięku streamera nie przeszkadza. 

Owszem, moze miec nizsze szumy, i miewa jak w tych iFi czy Nirvanach. Acz co to wnosi, gdy poziom szumu dla BW 100 kHz na wyjsciu urzadzenia jest w okolicach dajmy na to 5 uV rms zarowno dla zasilania z poziomem szumow w tym samym pasmie rzedu 20 uV rms albo 10 mV rms? 

3 minuty temu, Tomasz S. napisał:

Jest i taki liniowy,  wystarczy dołożyć 300 EUR ;)

 

Screenshot_2023-10-14-15-14-10-24_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Pojawiaja sie od roznych producentow. Ba, nawet WiiMy dorobily sie "dedykowanego" im LPSa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ProjectPi napisał:

:D

Jasne.

Bajki teoretyka 😂

@River ma do node, a teraz kupił do Rme i wie o czym pisze... 

7 godzin temu, River napisał:

Cudze chwalicie swego nie znacie.

Są tacy co by sie pocięli za ASR i bajki z chin.. 

A zasilacze od PD Creative nie tylko się znakomicie mierzą, ale Jeszce do tego mają rewelacyjny wpływ na jakość dźwięku... 

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MacieQ napisał:

Liniowy do RME ??

Ja miałem Tomanka i grał po prostu trochę ciemniej niż impulsowy. Zapytaj @River co się stało jak dołożył do Rme PD Creative. Sam się przyznał ze kupił min. po to żeby mi udowodnić ze nie ma wpływu... a zasilacz został, podobnie jak u wszystkich znajomych co je kupili (jeden jeszcze też do Rme). 

8 minut temu, DiBatonio napisał:

Nie, sugeruje, że ch....słyszycie 😁

Tak jest jak sie sekty amirowej ślepo słucha i wierzy w każdą bzdure co napisze marketing azjatycki

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...