Skocz do zawartości

Głośniki aktywne, AudioPro czy nie?


WaldeMAR

Recommended Posts

Cześć Wszystkim.

Słuchajcie, mam mały pokój. Około 15 metrów. Nie chce żadnych kabli, prosty system do sypialni. Najważniejszy jest dla mnie streaming. Ma grać przyzwoicie. Nie chce przekraczać 3000 zł za parę.

Myślałem wstępnie o AudioPro A28 po przeczytaniu recenzji. Czy to Waszym zdaniem dobry krok? Czy coś innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jeśli chciałbyś zgłębić temat wobec AudioPro A28 to zapraszam Cię do linku poniżej:

Musisz natomiast pamiętać, że pomiędzy głośnikami jest przewód głośnikowy i do jednego z nich potrzebujesz podłączyć się pod prąd.

Z naszej oferty to będzie kluczowa propozycja. Będziesz mógł korzystać z wielu źródeł, obsługiwać dobrą aplikację i przede wszystkim mieć

frajdę z odsłuchu. W 15m2 możesz uzyskać naprawdę duży dźwięk. Zapraszamy Cię na odsłuch, przekonasz się :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli budżet był minimalnie do przekroczenia (może uda się nawet bez tego, zapraszamy na PW w razie czego), to warto spojrzeć na Argon Audio Fenris A55. Fajne, żywe granie, bardzo muzykalne i dynamiczne :) Podłogowe, ale jeśli masz je jak ustawić, to powinno być okej w tej przestrzeni. Z podstawek są Argony Forte A5 Mk2. Podobny styl grania, ale w podstawkowej konstrukcji ;) Według wielu użytkowników są to ciekawsze opcje niż Audio Pro.

Równiejsze granie, ale dalekie od nudnego zaproponują System Audio Saxo 7 Active

Do każdej z opcji dokładasz jedynie WiiM Mini i masz wszystkie funkcje sieciowe :) 

No i oczywiście zapraszamy do kontaktu oraz na odsłuchy w miłej atmosferze :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio Pro to nie jest dobry wybór. Gra to mizernie. Poczytaj opinie na tym forum. Było kilka osób które sięgały po nie do odsłuchu.

Aktywny Magnat wypada calkeim fajnie.

A do 15 m zastanowił bym się także nad mniejszymi Ruark MR1 z aktywnym subem w komplecie. To może być znakomite rozwiązanie dla ciebie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wspomniane głośniki w domu na testach. Model a28 to jakaś kpina jeżeli chodzi o sprzęt audio za te pieniądze. Osobiście uważam, że opinie są tylko i wyłącznie sponsorowane jeżeli chodzi o ten sprzęt. Gra to słabiutko i cichutko. Przerobiłem już parę aktywnych systemów stereo. Obecnie mam Airpulse a80 i w porównaniu do Audio Pro a28 są jakieś dwie jak nie trzy półki wyżej jeżeli chodzi o jakość dźwięku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Butler napisał:

@Top Hi-Fi & Video Design uparcie twierdzi że to świetny produkt. Wciskają je gdzie się tylko da. Cóż, najwidoczniej kolumny AudioPro są tak "TOP" jak salon który je reklamuje.

Tobie to się nie musi podobać. My twierdzimy, że jest to produkt warty posłuchania i sprawdzenia.

Tak ciężko to zrozumieć? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Audio Pro to nie jest dobry wybór. Gra to mizernie. Poczytaj opinie na tym forum. Było kilka osób które sięgały po nie do odsłuchu.

Aktywny Magnat wypada calkeim fajnie.

A do 15 m zastanowił bym się także nad mniejszymi Ruark MR1 z aktywnym subem w komplecie. To może być znakomite rozwiązanie dla ciebie.

 

Łatwo opluć coś, czego raz się gdzieś posłuchało przypadkiem :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Butler napisał:

Ale ja wszystko rozumiem. Chyba aż za bardzo. Jakbym na tym zarabiał już by mi się podobało.

Proszę sobie otworzyć biznes i sprzedawać :)

Natomiast nie podoba nam się hejt w naszym kierunku, jak tylko rzucamy propozycję produktów od marki Audio Pro. Jeśli nie podobają Ci się te produkty, to po prostu nie oznajmiaj tego całemu światu. Piszę już ostatni raz w tej sprawie, bo dawno nie było takiego użytkownika, który tak zawzięcie by nam dokuczał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Natomiast nie podoba nam się hejt w naszym kierunku, jak tylko rzucamy propozycję produktów od marki Audio Pro

Przestańcie ten chłam sprzedawać, macie pełno innych fajnych sprzętów. Po co sobie renomę nim psujecie?

1 minutę temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Jeśli nie podobają Ci się te produkty, to po prostu nie oznajmiaj tego całemu światu.

Bo co? To jest forum i panuje wolność wypowiedzi w granicach regulaminu. Skoro jest produkt który mi się nie podoba, to mam prawo otwarcie i kulturalnie go krytykować

3 minuty temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Piszę już ostatni raz w tej sprawie, bo dawno nie było takiego użytkownika, który tak zawzięcie by nam dokuczał.

Podpadliście mi raz. Później kolejny... No cóż. Pamiętliwy jestem. Chusteczkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Tobie to się nie musi podobać. My twierdzimy, że jest to produkt warty posłuchania i sprawdzenia.

Tak ciężko to zrozumieć? 

Ciężko! Bo to straszny badziew.

Ja sobie puszczam Tidala z fona po wifi przez kolumienki aktywne Kef LSX. Kupowałem używane jeszcze pierwszej generacji, bo nówki drogiej wychodzą powyżej 4500zł.

U mnie grają na 20 metrach i gra to naprawdę zacnie i obsługa jest bezproblemowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Butler napisał:

@Top Hi-Fi & Video Design uparcie twierdzi że to świetny produkt. Wciskają je gdzie się tylko da. Cóż, najwidoczniej kolumny AudioPro są tak "TOP" jak salon który je reklamuje.

Są ich dystrybutorem. Coś jeszcze w temacie?

19 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Łatwo opluć coś, czego raz się gdzieś posłuchało przypadkiem :)

 

 

Kolego ale ja ich słuchałem kilka razy. Byłem także montować stereo u klienta który wymieniał właśnie je. No nawet tu na forum kto się do nich przymierzał i je odsłuchał to mówił że kompletnie nie.

Ustalmy są produkty trudne w sprzedazy, bo są mizerne. To jest właśnie przykład.

Nie wszystko w portfolio musi być u Was ekstra, super ,czad to wszystko.

19 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Proszę sobie otworzyć biznes i sprzedawać :)

Natomiast nie podoba nam się hejt w naszym kierunku, jak tylko rzucamy propozycję produktów od marki Audio Pro. Jeśli nie podobają Ci się te produkty, to po prostu nie oznajmiaj tego całemu światu. Piszę już ostatni raz w tej sprawie, bo dawno nie było takiego użytkownika, który tak zawzięcie by nam dokuczał.

Jaki Hejt?

O hola! A nam się nie podoba wciskanie tu przez branże na siłe produktów ze swojej dystrybucji. Nie tylko Wy to robicie. Macie je i musicie je proponować ale to nie jest hejt przestrzegając kogoś przed ich wyborem.

14 godzin temu, Miras23 napisał:

Dobre tylko małe.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top Hi&Fi, myślę, że ludzie mieliby też inne zdanie, gdybyście tego nie recenzowali w podlinkowanym filmie mówiąc, że są to świetne kolumny dla każdego ;) "...głęboki bas, tony średnie i wysokie wspaniale się uzupełniają" 

Generalnie na każdym waszym filmie każdy sprzęt jest idealny wspaniały i najlepszy na świecie :) ( to samo się tyczy pozostałych sklepów, które też się tu udzielają ) 

Nikt Wam oczywiście nie zabrania tego robić, ale faktycznie to macie naprawdę solidny magazyn, pełen ciekawych sprzętów, to może zamiast tak chwalić bardzo przeciętne kolumny lepiej nagrać film o czymś innym gdzie faktycznie będzie można sprzęt pochwalić bo te audio pro nie są killerem w swojej cenie, ciężko nawet powiedzieć, że są ok, choć oczywiście znajdzie się pewnie mała grupka, która te kolumny kupiła i będzie pisała, że są świetne, tylko z reguły nie mieli oni okazji tego porównać z czymś innym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o coś innego.

Kompletnie o podejście pracowników.

Tu na forum pisze kto inny niż na audio-stereo.

mimo że tematy w wiekszosci sa te same to z Panem z Poznania jesteśmy ugadani na kawe i wzmajmnie się, zaryzykuje, lubimy.

Na pewno szanujemy,

Poziom dyskusji z tamtą osobą jest kompletnie inny.

Tu pisze dosć długo , wiecie. Osoba na pewno się zmieniła. Ale forma nacisku została.

I dlatego pytam

Dnia 3.10.2023 o 19:51, Piotr Sonido napisał:

I znowu do tego wrócimy przy kolejnym "proponowaniu" tego produktu. Czy coś się zmieni?

Bo teraz sprawa ucichnie a za miesiąc znowu ktoś o to zapyta i znowu będzie to samo. Dokładnie

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po odsłuchach i...

Napiszę swoje wrażania o wcześniej wspomiananych:

 

-Audio PRO A28 i A38 - nie źle. Ładnie grały wysokie tony i średnie. Nie bardzo podobał mi się bas.

-Argony Forte A5 - najlepsze ze wszystkich ale sam blutut to za mało. Brak funkcji wifi

-Magnat Monitor Reference 2A - mogą być ale wykonanie słabe. W zasadzie tak 6/10.

 

Ostatecznie nic nie wybrałem. Muszę się zastanowić czy nie dopłacić więcej to czegoś lepszego ale dalej na biurko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, WaldeMAR napisał:

Jestem po odsłuchach i...

Napiszę swoje wrażania o wcześniej wspomiananych:

 

-Audio PRO A28 i A38 - nie źle. Ładnie grały wysokie tony i średnie. Nie bardzo podobał mi się bas.

-Argony Forte A5 - najlepsze ze wszystkich ale sam blutut to za mało. Brak funkcji wifi

-Magnat Monitor Reference 2A - mogą być ale wykonanie słabe. W zasadzie tak 6/10.

 

Ostatecznie nic nie wybrałem. Muszę się zastanowić czy nie dopłacić więcej to czegoś lepszego ale dalej na biurko.

a jak ...pro, to może czas na coś z rynku pro ? 🤭

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...