Skocz do zawartości

Jak wasze żony podchodzą do tematu sprzętu audio?


Recommended Posts

Opowieści o tych femme fatale są jak opowieści o "wielkiej stopie". Nikt nie widział, ale wszyscy słyszeli.

Tak naprawdę to nie ma takich żon, bo ... przestały być żonami.

Nie rozumiem jak można nie potrafić zainteresować najbliższej osoby czymś tak pięknym jak muzyka, której się słucha.

Z drugiej strony warto posłuchać, poza muzyką, własnej żony, aby zrozumieć gdzie jest granica między hobby, a fanaberią. Czy nie jest symptomatycznym, że praktycznie nie ma audiofilek? Nie wiem czy nawet istnieje feminatyw słowa "audiofil".

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Nie wszystko wiedzący napisał:

Żona to najlepszy przyjaciel. A prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie tzn mniej więcej tyle że jak będziesz biedny to żona może stwierdzić, że lepiej będzie jak zostaniecie przyjaciółmi 😉

Z drugiej strony może zrobić z ciebie milionera … o ile wcześniej byłeś miliarderem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość dżwięku się podoba ,ale nie usłyszę tego wprost ,tylko między wierszami😀 . Poza tym ampli jest "jakiś duży ", monitory są "za duże" ,standy to "jakieś dziwactwo", ale wszystko przeszło metodą faktów dokonanych . Naprawdę ciekawie będzie jak zacznę prace nad adaptacją akustyczną 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też w miarę spokojnie.

Tylko przy zmianie kolumn - "tylko zamów ciemniejsze niż obecne".

A przy zmianie wzmacniacza tej samem marki tylko na wyższy model - "przecież tak samo wygląda.........., ale jak masz być szczęśliwy to sobie zamów" :) 

No i ostatnio zostałem zaskoczony pytaniem - " to co teraz planujesz sobie ze sprzętu kupić"?  :)

Także nie jest źle...
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...