Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 701 tematów w tym forum

  1. Magnat Supreme II 5.1

    • 1 odpowiedź
    • 708 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 983 wyświetleń
    • 25 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 802 wyświetleń
  2. Dobór sprzętu

    • 7 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  3. Kino dla ojca do 5tys

    • 6 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
  4. Denon dvd 2200

    • 2 odpowiedzi
    • 861 wyświetleń
    • 45 odpowiedzi
    • 4,8k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  5. ONKYO HT-S5915DAB

    • 1 odpowiedź
    • 1,1k wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
  6. Fronty do Marantz SR6015

    • 10 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  7. kolumny/zestaw kina domowego

    • 10 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  8. Zestaw - kino domowe AVR-X550BT

    • 24 odpowiedzi
    • 6,3k wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
  9. Subwoofer, B&W vs Rel

    • 2 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  10. kolumny podłogowe

    • 3 odpowiedzi
    • 744 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 798 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • A kierunek?   Nie zmarnujmy dorobku tego wątku i @Artur Brol poproszę o kolejne fotki. Coraz bliżej weekendu. Idźmy w dobrym kierunku.
    • To jest bardzo dobra droga kolego. Mamy w Polsce wybitnych konstruktorów zestawów głośnikowych. Ja tą drogą poszedłem gdyż dostaje dużo więcej za podobne pieniądze niż w ,,salonie audio,,  przerzuciłem mnóstwo sprzętu z lat od 2000 w górę głównie zestawów głośnikowych i już miałem serdecznie dość a dalej nie miałem efektu mojego dobrego kolegi grającego na perkusji. Beymy od Dawida z Rybnika czy aktualne BMS od Pawła Rzepczyńskiego to zestawy zawstydzające wiele popularnych marek a jakością wykonania czy projektem wizualnym biją je w całości.  Marketing robi swoje oraz pewne nie czyste działania podparte mitologią.  Wystawiłem moje beymy za śmieszne pieniądze za to co oferują a i tak większość ludzi woli kupić najtańsze focale czy inne pierdolety. Oczywiście wszystko się zmienia kiedy ktoś ich posłucha ale do tego długa droga. No i niestety ja na raty nie sprzedam.
    • Na pewno masz gust i jakiś design w głowie. Kolorystyka itp Jeśli chciałbyś kolumny unikatowe, namawiam do kontaktu z jednym z wielu konstruktorów kolumn. Nie wiesz który, pomogę.  Najważniejsze, to „dobre” zdjecie. Pomogę. A brzmienie. Będzie takie jakie lubisz. Przyjemne.
    • Fajnie zobaczyć, że nie tylko ja poszedłem drogą nie marketowo salonowych zestawów. Ta akustyka to kapryśna ale do dogadania osobistość.  Próbowałeś dsp z kalibracją pomieszczenia?    Jakę są tam zastosowane głośniki? Wyglądają jak scany
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...