Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 511 tematów w tym forum

    • 5 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 820 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 5,8k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
  1. Onkyo plus glosniki - jakie?

    • 5 odpowiedzi
    • 5,3k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
  2. Jakie kino wybrać?

    • 5 odpowiedzi
    • 6,4k wyświetleń
  3. kino domowe

    • 5 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
  4. głośniki do Denona 3311

    • 5 odpowiedzi
    • 5,4k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 329 wyświetleń
  5. Jakie kino do 2500zeta?

    • 5 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
  6. Gdzie ustawić surroundy? :)

    • 5 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 665 wyświetleń
  7. Kino domowe

    • 5 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 5,3k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
  8. Subwoofer

    • 5 odpowiedzi
    • 828 wyświetleń
  9. Pass Through brak dzwięku

    • 5 odpowiedzi
    • 691 wyświetleń
  10. Przewód do subwoofera

    • 5 odpowiedzi
    • 899 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Oczywiście !!! Powiedzieli , że bez oryginalnych to nie grają i że to jest już kolejna wersja standów. Im nowsza , to lepszy dźwięk MK III czy jakoś tak ?😂  Mam z nimi taki problem , że nóżka jest przesunięta względem osi podstawy i ustawiłem na czuja. grać nie przestało to chyba ok.   
    • Przykro mi ale nie znam dobrych obecnie produkowanych wzmacniaczy lampowych. Przepraszam znam ale takie mozna przesluchać w salonach. Polecam Mcintosha, Air Tight, VTL  czy Audio Note w ostateczności Unison Research. Ale jak wiemy konstrukcje te bazują na starych schematach prostych jak budowa cepa, wiec gwarancja mi niepotrzebna, a wolę kupić ( stać mnie) na stare rupiecie niekoniecznie gorzej zrobione Widzę dość swobodne operowanie stereotypami, a z tym trzeba bardzo uważać.
    • A te standy to też Qln?
    • Witam Szanownych! Czy ktoś z tu obecnych zna zestaw KD Dali Ikon 6? Kupiłem używany zestaw, ale w obecnym pokoju nie mam możliwości dać mu przestrzeni i sprawdzić. Szczerze powiedziawszy to kupiłem je z zamiarem szybkiej sprzedaży i zarobku, ale nie idzie. Dałem 8000nok, czyli na dziś ok 3000zł To ten mój zestaw: https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=346415418 Czytałem jakiś stary test, że to fajnie i dość neutralnie gra. Jakoś marzył mi się Klipsh, ale podobno to z tych nieco dudniących, więc może niekoniecznie. Do tego mam Sony STR-DN1080, SONY UBP X800 M2 i Audio Technica ALT LP60 USB. Wykańczam właśnie dom, salon ok 33m3 plus ankes kuchenny i planuję właśnie nagłośnienie. Kanapa będzie w połowie salonu i nad nią w sufit dam dwa Bose do zabudowy, jako Atmos, więc celuję w 5.1.2. Ew. mam jeszcze na sprzedaż (i mogę sobie zostawić) Klipsche RS-41 II, o ile to jest sens jakoś łączyć, zastępując oczywiście Ikony On Wall. Moje pytanie: co myślicie o tym zestawie Ikona 6, z tym wzmacniaczem? tak generalnie i w kontekście ceny, jaką dałem. Bo może pozbyć się go po kosztach, albo nawet ze stratą i kupić coś innego? Na co dzień będzie muzyka w stereo, bo gra u nas cały czas, a czasem film. Pozdr Patryk  
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...