Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).

5 314 tematów w tym forum

1. kolumna centralna

• 2 odpowiedzi
    • 2 841 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 3 592 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2 983 wyświetleń
  2. WItam pytanie o wzmacniacz.

• 1 odpowiedź
    • 3 131 wyświetleń
  3. Subwoofer do 1600 zł

• 3 odpowiedzi
    • 3 842 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3 936 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2 724 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 5 262 wyświetleń
  4. Denon 4306

• 1 odpowiedź
    • 3 713 wyświetleń
  5. Denon AVR-2106 i Jamo D-570

• 0 odpowiedzi
    • 3 024 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 5 682 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 5 131 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 4 293 wyświetleń
  6. Amplituner Denona i subwoofer

• 1 odpowiedź
    • 4 358 wyświetleń
  • Ostatnie posty

• Proszę o szybką decyzję które konto ma zostać: to czy "Poroszek9". Pozdrawiam
    • Tak więc posłuchałem dziś KEF Q350, Emit M20 i Goldenear Aeo3. Wszystko w komplecie z R-N803D. Emit M20 - czysty i wyraźny środek, opanowana góra i miękki bas, choć czasem schodził nawet zbyt nisko i lekko dudnił, np. w kawałku Candy Dulfer "For The Love Of You (Vanski's Superdooper Dance Mix)" KEF Q350 - absolutne rozczarowanie. Środek jakiś taki metaliczny, niskie tony zdecydowanie gorzej niż w M20. Szybko dałem sobie spokój z dalszym odsłuchem. Goldenear Aeo3 - wizualnie koszmarek, ale nawet w porównaniu z Emitami zagrały fantastycznym środkiem z niesamowicie obszerną sceną. Basu również w nich nie brakowało (zapewne dzięki pasywnym membranom). Jednak styl "skarpetki" mocno mnie zniechęca. Nie do końca rozumiem także skąd dość przeciętne recenzje tych monitorów w Internecie. Chciałbym jeszcze przesłuchać: Podstawkowe: - KEF R300 (trudno dostępne) - KEF R3 - Dynaudio Excite X18 (trudno dostępne) - Chario Constellation Delphinus - Focal Aria 906 - Focal Chorus 706 Podłogowe: - Focal Chorus 716 - Polk Audio Signature S60e - Tannoy Revolution XT 8F - Dynaudio Emit M30 I jeszcze pytanie z innej beczki - czy warto zaopatrzyć się w lepszej jakości kabel zasilający źródło? Myślę o WIREWORLD STRATUS7 / 1,5M.
    • No ładnie @Kubakk, zwarcie w interkonekcie nie spali wzmacniacza, więc możesz spawać spokojnie  Jak będziesz szukał kabli i wtyków, to dawaj znać - dla Kolegi z forum zrobimy dobrą cenę. Jeżeli chodzi o samo lutowanie, to ekranu możesz nie lutować. Tak jest lepiej - mniejsza pojemność kabla + brak zbędnych drutów z ekranu, które są gorszej jakości niż przewody gorące i masowe. Chyba, że ma to być kabel do gramofonu. To wtedy ekran musi być przylutowany od strony źródła. Jeżeli chodzi o kierunkowość kabla, to jeżeli nie jest ona oznaczona strzałką, to można się kierować kierunkiem napisów na osłonie przewodów.   Jestem tego samego zdania. Cena czyni cuda.   W domu może być ciężko, ale można się udać do dobrego jubilera
    • Jak masz kabelek ze strzałeczkami to bardzo ułatwia sprawę ,bo po prostu od strony grotu strzałeczek lutujesz żyłę gorącą i masę a po przeciwnej jeszcze dodajesz ekran. Jak nie masz strzałeczek to można zaznaczyć jeden koniec np. ten z ekranem który wpinasz od strony źródła dodatkową koszulka termokurczliwą. Po wykonaniu kabelka możesz sprawdzić miernikiem, czy wszystko gra. 
  • Audiofile dyskutują

• Ostatnio poruszane tematy

• Utwórz nowe...