Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 576 tematów w tym forum

  1. Pioneer VSX-529-K + Jamo s506

    • 3 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  2. Proszę o pomoc, Kino domowe

    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  3. naglosnienie / kino / pomocy:)

    • 12 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
  4. Subwoofer do stereo

    • 5 odpowiedzi
    • 4,2k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 16,9k wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 7,6k wyświetleń
  5. Nośnik do zestawu 5.1

    • 9 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
  6. Blu-ray do zestawu stereo

    • 5 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 6,6k wyświetleń
  7. Zestaw marki Pioneer

    • 8 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  8. Zestaw stereo

    • 4 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  9. Pomoc przy doborze amplitunera.

    • 3 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 6,7k wyświetleń
  10. Yamaha 779 4k

    • 6 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  11. Samsung Soundbar HW-J450

    • 5 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  12. Kino domowe LG HT503TH

    • 3 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 35 odpowiedzi
    • 10k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 4,9k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 6,9k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  13. Kino domowe 5.1.

    • 5 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 6k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Zaproponowałem takie rozwiązanie bo uważam, że kolumny są najważniejszym elementem toru audio i jeśli rzeczywście chcesz mieć fajna scenę / detal to warto zainwestować w konstrukcje z lepszymi przetwonikami. Dźwiękowi z Bluesounda dość daleko do taniego "D" - jest to produkt celowany do nieco innego grona klientów. Cieżko jest mi powiedzieć - nie będę wróżyć, ale myślę że ktoś z @Q21  może Ci pomóc. Jeśli chodzi o kolumny - Opticony 2 Mk2 słuchałem i były naprawdę zacne. Finalnie znajomy kupił w podobnych pieniądzach Monitor Silver 100 7g, bo chciał nieco więcej basu. Jest też bym polecał sprawdzić. Do tego podłączyliśmy używanego Audiolaba 6000A i jako streamer po optyku Wiim'a Minii. Wiim ma fajną aplikację, Audiolab ma bardzo dobrą relację cena/jakość, spoko DACa i gęby Nam się poprostu uśmiechały kiedy słuchaliśmy co można złożyć za około 6,5k Tyleże nie ma, ten kierunek nie ma portu USB, tak więc raczej twoich oczekiwań nie spełni.
    • To mu podziękuj za stawy ;). Tomek w Twoim wieku (sorki ;p) izolowane ćwiczenia są bardzo dobre, mieszane też oczywiście żeby stabilizatory poprawić, ale izolowane są znacznie bezpieczniejsze. Dla ogólnej sprawności rozciąganie, bieganie itd ogólny ruch styknie. W naszym wieku już cudów nie zdziałamy. A na kiego tak z ciekawości walisz kasę przez 2 lata w jakiegoś trenera? Po takim czasie już powinieneś spokojnie sam ogarniać, chyba że do mister Oplimpic się szykujesz 😜
    • Cwaniak  Też bym tak chciał. Ja mam: przysiady ze sztangą na maszynie Smitha , przysiady ze sztangą z przodu na wyprostowanych rękach  , przysiady ninja , zagarniane piłki w leżeniu, wykroki , zakroki , włażenie na skrzynie , przysiady z ketlem stopy na klinie, wspięcia na palce ze sztangą i jeszcze kilka których nie pamiętam , bo widocznie mnie odcięło  A maszyny to ja widzę tylko jak koło nich przechodzę  Trener twierdzi , że na izolację to jeszcze przyjdzie czas i tak słyszę od dwóch lat  
    • Dokładnie 😀 . Kondycja armii wiele by nie ucierpiała , a może Emanuel szepnął by za nami słówko ...😀
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...