Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 876 tematów w tym forum

  1. kolumny - 2 tys. 1 2

    • 36 odpowiedzi
    • 5,2k wyświetleń
  2. Aurora vs i8

    • 17 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 686 wyświetleń
  3. Cyrus One HD czy One Cast?

    • 23 odpowiedzi
    • 4,6k wyświetleń
  4. Przester stacji radiowych , Spotify

    • 3 odpowiedzi
    • 996 wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 833 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 702 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
  5. DAC używany

    • 3 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 33 odpowiedzi
    • 5,3k wyświetleń
  6. Denon DRA-800H jaka moc przy 6Ohm

    • 4 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 6,3k wyświetleń
  7. SMSL VMV A2

    • 21 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  8. Problem z Heco Aurora 700

    • 24 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  9. Rega - przegląd wzmacniaczy. Zapraszamy na film!

    • 3 odpowiedzi
    • 809 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 931 wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 5,3k wyświetleń
    • 33 odpowiedzi
    • 6,7k wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Ja słuchałem Titan IX. Według mnie bardzo fajnie zgrały się z Synthesis Rom 54dc+. Esoteric F03A grał jeszcze fajniej, ale nie miał wystarczającej siły by je "otworzyć". To co napisałem o tym odsłuchu w moim wątku: "Jednak na Titana się nie zdecyduję. Po pierwsze - nie mam 30k PLN luzu w tej chwili. Po drugie, ustawiliśmy je mniej więcej tak jak stałyby u mnie w domu. O ile moje Platinum+ Seven znikają bezproblemowo, o tyle Titany już by nie zniknęły. Dźwięk i scena bezproblemowo się od nich odrywają, ale u mnie byłyby cały czas widoczne optycznie. U mnie kolumny są dość mocno wyciągnięte do pomieszczenia, a szerokość między nimi nie jest jakaś wielka. TV też mam trochę wysunięty do przodu i Titany stanowiłyby granicę optyczną. Może jakbym zmienił TV na 85" powieszone na ścianie, wycofał Titany do tyłu i zwiększył szerokość między kolumnami w stosunku do tego co mam teraz, to może by się udało ten problem rozwiązać.  Jednak, jak ktoś ma spore pomieszczenie i szuka kolumn świetnie grających to w tej cenie chyba nic lepszego w tej chwili nie znajdzie. Kolumny mają trzypozycyjną możliwość zmiany filtrowania dla tonów średnich i wysokich - standardowe, podbite i ograniczone. Nie są to wielkie różnice bardzo zmieniające charakterystykę brzmienia, ale mogą pozwolić na delikatny tuning brzmienia. Tony niskie też możemy zmienić, ale tu mamy tylko pozycję neutralną i podbitą. Tu największą różnicę usłyszałem. Kolumny grają bardzo równo. To co mnie w nich szczególnie zaskoczyło to bas. Jakiś czas temu opisywałem w tym wątku odsłuch kolumn Alta Audio Adam, że bas nie ma takiego "mlaśnięcia" subwooferowatego jaki słyszę przy innych kolumnach. W Titanach też go nie ma. Dlatego może się wydawać, że tego basu nie ma, ale on jest, tyle że kolumna go nie akcentuje tym "mlaśnięciem"."   Nie wiem na ile podobnie Titan 8 gra, i w jakiej cenie możesz je mieć. Nowe Quadrale są teraz w bardzo dobrych cenach  
    • Jak u Ciebie wygląda pomieszczenie i gdzie ten sub Rela stał? Kalibrację zakładam, że robiłeś?
    • tak wiec od wczoraj testuje WIMa , ogolnie dzwiek przez DAC widomo taki sam   , przez RCA dzwiek bardzo podobny do Arcama moze lekko gorszy taki bardziej plaski ... nie probowalem jeszcze korekcji ale najpewniej bede  go zwracal , ze spraw funkcjonalnych wg mnie za maly ekran  nie widac z daleka , to tyle na szybko 
    • Trochę biję się z myślami. Z jednej strony nie potrzebuję, ale z drugiej to teraz na przedsprzedaży da się złożyć taki zestaw.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...