Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 546 tematów w tym forum

  1. Stereo salon + jadalnia

    • 0 odpowiedzi
    • 497 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 939 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
  2. WZMACNIACZ STEREO

    • 0 odpowiedzi
    • 829 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 855 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 8,7k wyświetleń
  3. .

    • 1 odpowiedź
    • 10k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  4. Jaki wzmacniacz?

    • 0 odpowiedzi
    • 621 wyświetleń
  5. heco metron 1000 opinie

    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  6. heco metron 1000 opinie

    • 0 odpowiedzi
    • 577 wyświetleń
    • 40 odpowiedzi
    • 6,8k wyświetleń
    • 28 odpowiedzi
    • 4,9k wyświetleń
  7. Odtwarzacz CD "basowy"

    • 5 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 802 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 4k wyświetleń
    • 23 odpowiedzi
    • 6,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 850 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 854 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 5k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Bezpieczeństwo przede wszystkim, passe się nie liczy   Nigdy nie sądziłem, że tak bardzo jest przydatne, dopóki nie przejechałem się rowerem kolegi z lusterkiem. Teraz już nie wyobrażam sobie abym go nie miał. Jeśli nie chcesz lusterka, to może to: https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/carback/
    • Dzięki za podpowiedzi, to mój pierwszy wzmacniacz lampowy także dopiero poznaje temat.  Wiem jedno , podoba mi się jego dźwięk:) Wiem że Philips jest holenderski aczkolwiek o tych lampach jest napisane że wyprodukowane w USA w latach 80' https://sklep.lampyelektronowe.pl/?655,5963-jan-philips-nos-usa
    • Powiem tak. Sens to ma. Za każdym razem jak skręcam w lewo na skrzyżowaniu , to zbliżenie się do lewej krawędzi pasa jest jak loteria. Rozjedzie mnie ten z tyłu ,bo właśnie dostał SMS-a i moje machanie łapką nic nie znaczy , czy jednak będę miał farta  Pewna sympatyczna Pani , jak zmusiła mnie do zjechania na przeciwny pas przy skręcie ,zapytana ,czy nie widziała mojej ręki , stwierdziła , że widziała i myślała , że ją pozdrawiam   Ale lusterko ? Kurde , nie wiem czy się przełamię  
    • Witam.Mam Denona DRA 800,ktory gra z podstawka i Magnat signature 503,oomaga im subwoofer. Brzmi rewelacyjnie. Mam też Marantz pm7000n, który gra również z tymi podstawka i-cena ok, 1700.To,co te małe podstawki potrafią, zszokowało mnie. No i wyglądają. Jeśli będzie Ci za mało spróbuj Magnat signature 505-ok3400zl lub Magnat Signature 507-ok 4000.Gwarantuje Ci, że nie uwierzysz w to, co usłyszysz. Jednak musu być dobre źródło.  Plamu
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...