Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 919 tematów w tym forum

    • 9 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  1. Problem z denon DCD 1510ae

    • 3 odpowiedzi
    • 4,6k wyświetleń
  2. Problem z DENONem

    • 6 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  3. Problem z dźwiękiem

    • 1 odpowiedź
    • 755 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
  4. Problem z Eltronem 100 U :///

    • 0 odpowiedzi
    • 7,2k wyświetleń
  5. Problem z flipem 3

    • 1 odpowiedź
    • 651 wyświetleń
  6. Problem z Genius SP-HF2000X

    • 2 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
  7. Problem z głośnikami

    • 2 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  8. Problem z głośnikami

    • 0 odpowiedzi
    • 798 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 524 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 4,5k wyświetleń
    • 34 odpowiedzi
    • 6,5k wyświetleń
  9. Problem z gośnikami

    • 5 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 420 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  10. Problem z Heco Aurora 700

    • 24 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Ciekawa dyskusja i mam podobne odczucia. Mam jakieś 10-letnie głośniki Creative Z3 do komputera, kupione za 300 zł. I mimo że nie mają dużo mocy, to grają całkiem ciekawie: miękki bas, trochę średnicy i mało krzykliwa góra.   Miałem Monitor Audio Bronze 100 i Silver i są męczące i suche. Bas jest konkretny, ale gdy słuchamy głośno lub podkręcimy basy na wzmacniaczu (wiem, nie audiofilskie), miałem też Oberon 9 pożyczone i też człowiek myśli: włączę i będę szukał szczęki i... słabo jak na takie duże kolumny. Miałem też przyjemność słuchać Focal Aria 926 i bas pudełkowy, ostra góra, męczące, a zostałem po wszystkim z nowymi Pylonami MK2 18 Diamond i porównując do Jasper to Diamond na plus vs cena do możliwości i średnica lepsza w Diamondach, a Jasper takie basowe granie, a do tego mam suba Velodyne DB12, który generuje bas ponad każdą kolumnę, którą miałem pożyczoną, więc szkoda kasy. I podsumowując, wszystkiego musimy posłuchać i żadnymi kablami nic nie zmienimy, czy źródłem, najwięcej zależy od kolumny, potem wzmacniacz.   P.S. I każdy kupuje sprzęt taki, jaki ma mu przypaść do gustu . Lubię taki styl wzmacniaczy  i Silver, piękny może ktoś go naprawi ,szkoda go wyrzucać. 
    • Mój tato w latach swojej młodości i również późniejszych nie miał żadnych paneli akustycznych czy innych gówien, a tym bardziej, kabli, złączek i audiofilskich kontaktów, a Amator 2 plus kolumny (nie pamiętam jakie) grał zacnie , tak samo jak wieże z tamtego okresu i jakoś słaba akustyka im totalnie nie przeszkadzała, żeby wydobyć z tego dźwięk, który czarował i który miał kopa takiego jak trzeba i można było słuchać wszystkiego.
    • A myślałem, że w audio nic mnie już nie zaskoczy...
    • A jak obecnie odbieracie granie Bowers and Wilkins B&W 802 Mk1? Ktoś z Was użytkuje, może podzielić się opinią?
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...